Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Co spojilo herce Baťka, zpěvačku Březinovou a komika Upíra?

15. 01 2021 |

Náhodou! To rozhodně ne! Tedy, pokud jde o to, proč se na place sešli herec, muzikant Petr Batěk, zpěvačka Marcela Březinová a komik a herec Václav Upír Krejčí. Vytvořili spolu videoklip k písničce Náhodou, který se točil na západě Čech.

Právě autor hudby a textu Petr Batěk oslovil své kamarády a bývalé kolegy z Mezinárodní konzervatoře a oni kývli. Sešli se tak u realizace zajímavého klipu, který vypadá netradičně už proto, že tam Batěk s Břežinovou hrají pár a Upír Krejčí městského strážníka.

Díky koronavirové situaci měli ideální podmínky proto, aby jim jako kulisa mohly posloužit téměř prázdné Františkovy Lázně.

„Točili jsme před Vánoci, a dokonce nám kvůli tomu už dopoledne rozsvítili i vánoční výzdobu. Město samo bylo partnerem našeho počinu, což je skvělé, protože ten klip se prostě povedl. Podařilo se nám ten koronavirový lockdown využít pro tuhle věc, a jak se říká, něco špatné je pro něco dobré," prozradil autor hudby, textu i producent Petr Batěk s tím, že se na projektu podílelo kolem  dvaceti osob.

Vtipné role městského policisty se Upír Krejčí zhostil na jedničku. „Já jsem si to užíval, byla to bezvadná práce. A v týhle divný době to bylo takový osvěžení, povyražení, a k tomu s báječnýma lidma,“ přiznal Upír. Po lázeňských ulicích jezdil Batěk s kamarádkou a kolegyní Marcelou Březinovou americkým Cadilacem Michala Kanty.

„Hrajeme tam s Marcelou partnery a jedná se tam i o takovou malou gangsterku. Má to takovou zajímavou zápletku, i když ta písnička je o naději, lásce…, ale víc prozrazovat nebudu. Ať se na to lidi sami podívají,“ nechtěl prozradit detaily z natáčení Batěk.

„Když mi Petr písničk poslal, zněla mi v hlavě hned druhý den ráno, a to je pro mne jasná známka, že do toho jdu. Jak natáčení ve studiu, tak i ve Františkových Lázních bylo plné pohody a doufám, že se bude líbit i posluchačům,“ dodala zpěvačka Marcela Březinová.

Vtipné je, že ještě loni se všichni tři hlavní protagonisté potkávali jako kantoři na pražské soukromé konzervatoři. A asi je tehdy vůbec nenapadlo, že se sejdou na hudebním projektu.

Na klip NÁHODOU se můžete podívat zde!

Foto: No Stress Production

 

Diskuse

Čtěte více

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz