4. semifinálové kolo Miss Léta 2016

Poslední 4. semifinálové kolo Miss Léta 2016 se koná v čestlickém aquaparku Aquapalace Praha dne 23. 7. 2016.  

Předcházející neděli 17. července proběhlo třetí kolo semifinále soutěže MISS LÉTA 2016 také za účasti krásných slečen, co se snažily o postup, nechyběla ani hojná účast publika. Tato soutěž, která se koná již 4. rokem a druhým rokem pod vedením Alexandry Belingerové. Nezisková organizace ITpeople, které si klade za svůj cíl především podporu IT oborů na středních a vysokých školách a hlavně chtějí ukázat lidem, že i ajťáci se umí bavit a vyvrátit tak mýtus o ajťácích.

Ve 3. semifinálové klání postoupily: 1. místo - Tereza Bohuslavová,// 2. místo - Martina Ondrůšková,// 3. místo - Kristýna Danielová.

V sobotu porota vybere tři nejkrásnější dívky, které získají korunku, šerpu a automatický postup do finále Miss Léta o hodnotné ceny a dary od sponzorů a budeme znát poslední tři finalistky z celkových 12ti, které se představí na finálním večeru v INTERNATIONAL PRAGUE CAR FESTIVAL 3.- 4.9. 2016. Finalistky soutěže zde mají možnost nejenom získat titul Miss Léta, ale také Miss Prague car festival, kde o výsledcích rozhodují návštěvníci pomoci své volby, přes hlasovací aplikaci.

Dívky v rámci Prague car festival pózují u vystavených automobilů a opět se účastní velkého hodinového programu soutěže. Finalistky jsou za účast ve finále i patřičně finančně ohodnoceny od ředitele výstavy, a to 2.000 Kč. Vítězky soutěže se mohou těšit nejenom na hodnotné ceny a dary, ale především na skvělé pracovní nabídky. Vítězka vyhrává auto na rok a postup na světové finále soutěže Miss Bikini World a například prestižní honorované focení pro projekt iGIRL, které nafotí Robert Novotný a který má velký mediální ohlas. Generální partner je MIRONET.CZ - největší IT e-shop v České republice. 

Foto a text Honza Král