Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Bezdomovci budou Prahu uklízet i letos

9. 01 2012 | Praha 1 ve spolupráci s občanským sdružením Naděje i tento rok pořádá projekt "Nabídka práce pro osoby bez přístřeší". Bezdomovci mohou za mzdu 50 Kč za hodinu uklízet vybrané lokality první městské části. Potkat je můžete ve Vrchlického sadech, v okolí Masarykova nádraží nebo v Dlážděné ulici.

Praha 1 ve spolupráci s občanským sdružením Naděje i tento rok pořádá projekt "Nabídka práce pro osoby bez přístřeší". Bezdomovci mohou za mzdu 50 Kč za hodinu uklízet vybrané lokality první městské části. Potkat je můžete ve Vrchlického sadech, v okolí Masarykova nádraží nebo v Dlážděné ulici.

"Není účelem rozdávat peníze, účelem je motivovat tyto lidi, aby si svoje prostředky na živobytí zasloužili prací, pokud se ta práce se nedá získat stabndardním způsobem", řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

O práci je mezi klienty Naděje velký zájem a projekt, který byl spuštěn už v roce 2008, tak vyvrací mýtus, že bezdomovci nemají o práci zájem. Městská část Praha 1 projekt zajišťuje finančně, pro letošek vyčlenil 600.000 Kč. Naděje se stará o jeho další fungování.

www.praha1.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz