Bydlet v luxusní lokalitě u Českých Budějovic můžete i vy

Máte rádi klidnou atmosféru malebných českých vesniček, ale přesto toužíte být v blízkosti kulturního dění? Pak tento nízkoenergetický rodinný domek s bazénem, rohovou terasou a garáží tu čeká právě na Vás.  

Jen se mrkněte na https://bydleninavyhlidce.wixsite.com/main . 

Tato luxusní lokalita je velmi vyhledávaná právě pro své pohádkové prostředí plné rybníků, lesů a krásných dobových domků. Klidné okolí je přímo stvořené pro ideální poklidný rodinný život. A přitom do 12 min se dostanete MHD nebo autem do centra Českých Budějovic.

Ves Šindlovy Dvory leží 3 km západně od Českých Budějovic směrem na Český Krumlov, Linz…a dále do Chorvatska ( k moři se dostanete za pouhých 8-10 hodin). 

Název Šindlovy Dvory je odvozen od dvora, který patřil měšt‘anovi Schintlovi. Později se staly součástí obce Litvínovice. Samotná ves je unikátní tím, že jde o jedinou šosovní vsí (platili městu každý rok daň, tzv. šosovné) s úplně obestavěnou návsí.
Jen se přijd’te podívat. Když jedete do Šindlových Dvorů, silnice je lemována původními domky, na návsi pak míjíte kapličku, skvělou restauraci, krásnou secesní školu a u Šindlovského rybníku zahnete ulicí k domku, který může být právě Váš. 

Samotný dům se nachází v ulici Vyhlídka, která byla ne náhodou pojmenována podle úchvatných výhledů z teras okolních domků. Je odtud vidět na horu Klet‘, která je oblíbeným a vyhledávaným místem na procházky či výšlapy. 

Tipy na výlety do okolí: Zoo Hluboká nad Vltavou, zámek Hluboká nad Vltavou, přehrada Hněvkovice, Lipenská přehrada, rozhledna na Kleti (nahoře opravdu skvěle vaří),  Vodní nádrž Římov, nebo pod UNESCEM zapsány 2 jihočeské skvosty a to vesnice Holašovice, či hrad a zámek Český Krumlov.

www.veravrankova.cz