Casting určil finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2018

Casting třetího ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 určil v architektonickém skvostu Le Palais Art Hotel Prague deset krásek a dvě náhradnice, které se počátkem května zúčastní finále prestižního projektu.  

Finálový galavečer proběhne v nádherných prostorách Grandhotel Bohemia Prague za účasti Kateřiny Knopové, Lucie Janošové, Michaely Pangrácové, Angeliky Kosthyshynové, Dominiky Fousové, Denisy Melvaldové, Sarah Karolyiové, Kristýny Malířové, Lucie Slovákové, Dominiky Krauzové a náhradnic Nicoly Andrlové a Kateřiny Huňáčkové.

Do prestižní přehlídky ženské krásy se letos přihlásilo na dvě stě dívek, z nichž moderátor René Kekely představil odborné porotě na pět desítek z nich. Porota se prezentovala významnými osobnostmi módního světa, jako jsou návrháři Petr Lakron, Olga Rusakova, Galal Giani, loňská vítězka soutěže Kristýna Dolníčková, pořadatel soutěží krásy Jozef Macko či fotografové Milan Žovin a Petr Zapletal.

„Jde nám o to, aby se ve finále TOP MODEL OF THE YEAR 2018 představily skutečně ty nejlepší modelky v rámci České republiky, osobnosti s velkým potenciálem i charismatem, před kterými jsou velké úspěchy,“ přiblížil filosofii soutěže její ředitel Jiří Morštadt.  

Produkční projektu Žaneta Morštadt potvrdila, že rozhodování o finalistkách pro ni nebylo vůbec jednoduché. „Krásných a zajímavých děvčat bylo na castingu nespočet. Tato přehlídka má vzrůstající úroveň.“

Pořadatelem této rok od roku nápaditější přehlídky krásy je European Press Holding a.s.