Červnové akce pro rodiny v zábavním vědeckém parku VIDA!

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak odstartovat raketu, vyzkoušet mluvicí auto, uvádět předpověď počasí, projít obřím srdcem, snažit se zachránit lidský život a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to je jen ukázka zážitků, které si můžete odnést ze zábavního vědeckého parku VIDA!, který najdete v bývalém pavilonu brněnského výstaviště. 

Na ploše 4600m2 tu najdete 151 hravých exponátů, které vám pomohou lépe pochopit svět kolem nás. Zábavní vědecký park VIDA! připravil na červen dvě speciální akce pro rodiny s dětmi:
 
VIDA! budeme si hrát
Den dětí ve VIDA!
Pondělí 1. června od 14 do 19 hodin
Děti od 3 do 15 let vstup jen 20 Kč
Zábavní vědecký park VIDA! pořádá v pondělí 1. června netradiční dětské odpoledne. Kromě oblíbených hravých exponátů tu najdete celou řadu hravých stanovišť. Můžete se těšit na napínavé pátrání, soutěže a zajímavé pokusy. Přijďte si užít pondělní odpoledne plné chytré zábavy. Od 14 do 19 hodin. Vstupné pro děti od 3 do 15 let jen 20 Kč.
 
Tatínku, to se Ti povedlo aneb Den otců ve VIDA!
neděle 21. června od 10 do 18 hodin
Tatínci a dědečkové v doprovodu dětí vstup zdarma
Tatínci, ukažte dětem, co všechno společně dokážete. Přijďte si vyrobit robůtka ze zubního kartáčku a vibračního motorku do mobilu. Vyhrajte soutěž o nejvyšší věž ze špejlí. Zjistěte, jak skvělé vynálezy se dají vyrobit z harampádí. Oslavte společně Mezinárodní den otců, prožijte společně krásné odpoledne plné hravého objevování!
 
 
VIDA! science centrum
Křížkovského 12, Brno
Otevřeno denně od 10.00 do 18.00
tel.: +420 515 201 000
e-mail: info@vida.cz