CHANNEL CROSSINGS NA VELETRHU PRÁCE PROFESIA DAYS 2012

Přední jazyková agentura Channel Crossings si dovoluje pozvat všechny se zájmem o nové příležitosti a uchazeče o práci na veletrh Profesia Days 2012, který proběhne v druhé polovině října v Praze.

Jazyková škola Channel Crossings bude participovat na programu veletrhu Profesia Days 2012 jako jeho odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum i doprovodná vystoupení,“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové agentury Channel Crossings.

V testovacím centru Channel Crossings budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň komunikačních dovedností. Testování proběhne v šesti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině, francouzštině a češtině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevovou knížku, kterou může využít na kurzy pro veřejnost, na kurzy v zahraničí, překlady nebo na mezinárodní jazykovou zkoušku,“ dodává Eva Havránková.
 
Channel Crossings je zároveň jedním z dárců hodnotných cen, které mohou vyhrát účastníci veletrhu. Výherci se mohou těšit na dárkové certifikáty na jazykové kurzy pro veřejnost a také na hlavní cenu, kterou je týdenní pobyt na jazykové škole ve Velké Británii. 
 
Druhý ročník mezinárodního veletrhu práce Profesia days 2012 proběhne 24. a 25. října 2012 na Výstavišti v Praze - Letňanech. Vstup na veletrh je zdarma.