Co vás čeká první srpnový týden na Letní scéně na Harfě?

První polovina prázdnin uplynula jako voda, druhá polovina je před námi a s ní opět nabitý a zábavný program na Letní scéně na Harfě.

V pondělí 3.8. se pobavíte u komedie Můžu k tobě. Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás leckdy nepřekonatelnou překážkou.
 
V úterý 4.8. vám zahrajeme Tři v háji. Láska verus Sex v komedii o vztazích během krize středním věku. Divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru. Na motivy románu Tři v háji autorů Michal Viewegh, Halina Pawlovská, Iva Hercíková.
 
Ve středu 5.8. se můžete těšit na oblíbené Svaté neřesti. Od čokolády až po facebook, dokážeme si bez těchto potěšení náš život představit? Komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími.
 
A první srpnový týden zakončíme komedií Domácí štěstí, kterou uvidíte ve čtvrtek 6.8. Domácí štěstí vychází z témat oblíbeného televizního seriálu a knihy Ivy Hüttnerové „Domácí štěstí“. Dozvíme se mimo jiné, jak si manželé mají jeden druhého vážit, jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži a další moudra k dosažení „štěstí manželského“.
 
O pátcích a víkendech se Letní scéna na Harfě mění v letní kino.
 
Připomínáme, že diváci mají k dispozici zdarma deky a pláštěnky, při větší nepřízni počasí se přesouváme do divadla Gong, proto se nemusíte bát, že o Vámi vybraný program přijdete.
 
Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal nebo na recepci OC Galerie Harfa.