Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Další bohatý program na Letní scéně na Harfě je před námi

25. 07 2015 | Polovina prázdnin bude brzy za námi a na jevišti Letní scény na Harfě se již vystřídaly všechny komedie Divadla Artur, kromě hry Sto let v očistci, tu uvidíte až 28.8.

Příští týden, tj. poslední týden v červenci, na vás opět čeká bohatý program, tak neváhejte a přijďte na Letní scénu na Harfě, nebudete se nudit.
 
Hned v pondělí 27.7. vás čekají oblíbené Svaté neřesti, komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími.
 
V úterý 28.7. se můžete těšit na komedii Hledám milence, značka spěchá! Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.
 
Ve středu 29.7. uvidíte poprvé na střeše Harfa svěží komedii Domácí štěstí, ze které se mimo jiné dozvíte, jak si manželé mají jeden druhého vážit, jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži a další moudra k dosažení „štěstí manželského“.
 
A ve čtvrtek 30.7. vás pobaví Komici s.r.o. Zábavný pořad, který nemá v ČR obdoby, tentokrát s Milošem Knorem a Karlem Hynkem.
 
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit v síti Ticketportal nebo na Info stánku v Galerii Harfa.
 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz