Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Dýmka Tschaikowsky

13. 02 2020 | Nedávno se na našem trhu objevila opravdu unikátní dýmka s nezvyklým názvem Tschaikowsky z dílny tradičního Německého výrobce dýmek – firmy VAUEN. 

Zeptali jsme se na ni Ing. Milana Pokorného, majitele společnosti MP TOBACCO s.r.o. a odborníka na doutníky a dýmky, který se v tomto oboru pohybuje již více než 30 let. Od něj jsme dostali následující informace:

„Tato dýmka je věnována známému ruskému skladateli Petru Iljiči Čajkovskému. Byla vyrobena firmou VAUEN v roce 2018 u příležitosti 125 let výročí úmrtí tohoto hudebního génia.

Jedná se o ryze sběratelský kousek, neboť bylo vyrobeno pouze 200 ks, které jsou očíslovány a nikdy více se již nevyrobí. Kompletní edice byla okamžitě rozebrána a jediný kousek, který naše společnost MP TOBACCO s.r.o., jako výhradní distributor dýmek a filtrů VAUEN pro ČR získala, je nyní na prodej.

Dýmka je uložena v originální mahagonové skříňce, ve které se též nachází CD s nejznámějšími „kusy“ od tohoto skladatele.

Dýmka Tschaikowsky má strhující tvar, ale přitom klasickou formu. Má hladký černo-hnědý leštěný povrch. Akrylový náustek je poněkud delší a zdůrazňuje elegantní vzhled dýmky. Náustek je od těla dýmky oddělen dvěma aluminiovými prstýnky, z nichž jeden obsahuje vygravírovaný podpis skladatele Čajkovského. Dýmka je samozřejmě vyrobena v nejvyšší kvalitě bílého bodu.“

My vám k tomu můžeme jen dodat, že skladem je pouze jediný kus a lze zakoupit na adrese: https://www.doutniky-humidory-prislusenstvi.cz/vyhledavani/?search=Tschaikowsky

Diskuse

.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz