Ekonano je čištění a ochrana nanotechnologií

Umytí šampónem Nano Shampon, který zaručí povrchové odstranění hmyzu a vyleštění všech skel, umytí kol, umytí prahů. Zvyšuje konzervační účinek laku, čistící intenzitu a Nano částice mají větší přilnavost k povrchu, čím zamezí usazování nečistot. Všechny procesy jsou ekologicky nezávadné. 

Dalšími nabízenými službami je například hloubkové odstranění hmyzu z karosérie, ošetření tekutým Nano Wax, co je nástřik tvrdým nano voskem, čištění disků kol od asfaltu a nečistot, čištění plastů černé i bílé barvy s přípravkem PreClean Plast - speciální nano čistič.

Ošetření čelního skla a všech skel přípravkem Nano Glass, který vyčistí skleněné plochy bez zbylých šmouh a zachová je dlouhodobě čisté a lesklé, spolu s anti- mlžícím efektem uvnitř - Anti Fog, kde na mlžící se skla aut v chladném ránu můžete zapomenout.

Ošetření všech kol přípravkem Nano Metal, který odolává kyselým dešťům a jiným extrémním vlastnostem, zamezuje korozi a zachycování nečistot, čím vzroste jejich životnost a lesk. S použitím přípravku Nano Revital vosk včetně odstranění drobných porušení laku zrenovujeme starší autolaky a následně použitím ochranné nano vrstvy Nano Polytura změníme vzhled laku tak, že ho nepoznáte - to vše s životností až 6 měsíců. Profi ošetření laku s Nano Paint SiO2 zajistí dlouhodobé ošetření laku s životností přes 12 až 24 měsíců.

Provádíme precizní čištění interiéru vozidla: luxování vč. koberečků a kufru, tepování sedaček, koberečků, stropu a sloupků profi čistícím přípravkem PreClean Tex na textil a kůži, speciální čištění palubní desky, volantu, včetně všech plastových součástí interiéru přípravkem PreClean Plast.

 

Kompletní informace najdete na www.ekonano.cz