EKOSPOL má nového finančního ředitele, k 21. březnu nastoupil Pavel Bednář z PPF

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL má nového finančního ředitele, od 21. března 2016 se jím stal Pavel Bednář (38). Ve funkci nahradil Julii Vasko.  

Osmatřicetiletý Pavel Bednář do EKOSPOLU přišel ze skupiny PPF, kde působil od roku 2006. V PPF měl na starosti mezinárodní daňové plánování v rámci celé skupiny, dopodrobna se tak vyzná v daňové legislativě nejen v ČR ale i většiny dalších evropských a asijských zemí. Před nástupem do PPF pracoval jako daňový poradce pro mezinárodní klienty pražské pobočky poradenské společnosti Deloitte.

Pavel Bednář vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde v roce 2003 získal titul Ing. Studoval také teoretickou fyziku na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze.

Ve volném čase se věnuje kite-boardingu a jízdě na divoké vodě – kayakingu. Je ženatý a má čtyřletou dceru.

„Fakt, že se o tuto pozici ucházelo více než 400 zájemců, dokazuje, že EKOSPOL patří k nejatraktivnějším zaměstnavatelům v ČR. Jen loni se na některou z vypsaných pozic hlásilo takřka 10 tisíc lidí,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec a dodal, že je EKOSPOL nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během loňského roku reálně prodal 900 nových bytů, tržní podíl firmy tak činil 13 procent. Během 24 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 51 velkých developerských projektů pro 9000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty financuje bez využití bankovních úvěrů. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Jako jediný z velkých developerů má všechny byty vyprodány dlouho před dokončením. Společnost EKOSPOL je podle magazínu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy. EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt. Společnost patří mezi nejžádanější tuzemské zaměstnavatele. Na každou uvolněnou pozici se do výběrového řízení hlásí mnoho set uchazečů.