Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Eshop Gigamat, šik nábytkové osazení do celé domácnosti

15. 04 2013 | Poslední dobou je opět boom novostaveb a výstavba obytných prostor obecně v středních i větších městech. Je příhodná chvíle spustit rozhovor o osazení těchto všech bytů vybavením, o nábytku. Jak započít povídání? Byt v panelovém domě i řadový domek mají 2 hlavní místa, kde je živo, místa kde se všichni scházejí, kde se hrají hry a povídá s přáteli. Prvním místem bez pochyby je kuchyně, místem, co kuchyni nahrazuje pak je u domu zahrada dvorek či sad za domem, u bytu společenská místnost neboli obývák. Z počátku se podívejme na kuchyni, máme na skladě několik dobrých zpráv pro ty, co hledají levné sety jídelních sestav, stolů a židlí..

Po přestavbě kuchyně: elegantní jídelní sestavy se slevami

V období po koupi novostavby, pak čerství majitelé asi první vybavuje ložnici, poté kuchyň a vše okolo ní, a hned v závěsu následují skříně na oděvy pro celou rodinu, komody, sedací soupravy atd. I k těm ve vyprávění přijdeme. Prvně se dostaneme na jídelní stoly a židle, povšechně: jídelní soupravy. Na skladě máme připraveny robustní jídelní sestavy, ke kterým není problém zajistit další rozšiřující židličky. Nejpopulárnější jídelní sestava je z povrchově praveného masivu, v našem případě z matně stříkaného dubu. Jídelní sestavy jsou k mání nyní se slevami, bezmála se sedmnáctiprocentní slevou, a díky faktu že je máme pro tuto akci připraveny ve velkém počtu, mohlo být na cestě ten samý den. Jídelní soupravy jsou na Gigamatu ve výběru se čtyřmi nebo 6ti židlemi, často v provedení lakovaného evropského dubu.

Tipy pro oděvy a prádlo máme také, jak by se Vám líbily komody?

Každá residence či bytová jednotka vyžaduje nějaké skříňky a komody. Jak ubíhají měsíce a roky člověk získá spoustu různých oděvů a různých dalších zbytečností, na všechno tohoto typu jsou právě komody ideální skladiště. Komody jsou bezva finta, jež vám umožní z nevzhledného rohu pokoje můžete vytvořit úložiště na mikiny, šatník pro děti, či jiných věcí. Naše komody máme připraveny převážně s zpracováním z buku.

Najití pohledné komody k posteli

Toto není tak lineární volba, jak by se mohlo kdekomu zdáti. Není to tím, že by komody byly jedna každá unikátní, že by nešlo rozhodnout co koupit. Je to tím, že každý při vstávání z postele potřebuje trochu jiné menu.. Proto Vaši komodu je potřeba koupit podle toho, kolik různých věcí potřebujete mít vysloveně přímo při ruce. Zda vám vyhoví odkládací místo menší, nebo zda na věci budete chtít dvojnásobnou plochu na budík a jiné věci, co nabízí například komoda s nástavbou? Všechny naše komody držíme skladem, a jsme přichystáni je ihned expedovat, odeslat naší dopravou.

Sleva 30% i více: konfereční stolky na obchodní jednání i pro soukromé použití

Naše stolky jistě vzbudí Váš další zájem, aby měl na čem ležet notebook, při komunikaci s kamarády a objednávání ostatních kusů nábytku přes inteenetový ochod Gigamat. Tak to často bývá. Lidé prvně směřují finance na věci do vznikající kuchyně a velké postele, a pak jídelní stůl a stejně barevné židle, aby mohli v klidu obědvat a pak šatní skříně, komody. K akci na konf. stoly, máme pro vás novinky, které nijak jinak nezískáte. Máme některé zajímavé konferenční stolky, z tvrdého skla či dřeva. Tyto stolky máme dokonce Všechny ve slevě. Pro ty co však hledají pouze inspiraci, jsou na našem online obchodě připraveny i elegantní stolky a stoly pod televizi.. Eshop Gigamat, "šik" nábytkové osazení do celé domácnosti

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz