Právě se nacházíte:

EXPRESKA v roce 2014

EXPRESKA – 30minutový kruhový trénink pro ženy dokončuje další úspěšný rok. Čím žila EXPRESKA v uplynulém roce? Řady spokojených klientek dále rostly, počet klubů stoupl, úspěšně proběhlo několik akcí – s největším ohlasem se setkala akce „6 týdnů zdarma k 6měsíčnímu plánu“. Takové jsou novinky EXPRESKY – 30minutového kruhového tréninku pro ženy v uplynulém roce 2014. Více na www.expreska.cz.

Unikátní koncept cvičení oslovuje více a více žen
 
Historie klubů EXPRESKA sahá do roku 2010. Postupně EXPRESKA otevírala více a více provozoven, společně s tím, jak ženy získávaly oblibu v konceptu mimořádně účinného cvičení. V létě 2014 byly otevřeny další 2 nové pobočky v Praze – na Národní a v Kobylisích – a hned po Novém roce je v plánu otevření nové EXPRESKY na Andělu v budově Ženských domovů. Od 5. ledna 2015 tak bude v provozu již 49 EXPRESEK v České republice a na Slovensku. A víme, že je o ně zájem: v roce 2014 přibylo do klubů EXPRESEK jen v ČR 11 894 nových klientek, oproti minulému roku to je více než dvojnásobný nárůst, a celkový počet se tak zvedl na téměř 23 000 aktivních členek!
 
6 týdnů zdarma k 6měsíčnímu plánu? Jedině v EXPRESCE
 
V loňském roce si EXPRESKA pro své členky připravila řadu akcí. Největší úspěch zaznamenala listopadová nabídka – bonus 6 týdnů zdarma k 6měsíčnímu cvičebnímu plánu. K ceně 6měsíčního plánu (3 900 Kč) tak byl poskytnut bonus 6 týdenních cvičebních plánů, tedy bonus v ceně 6 x 390 Kč, tj. 2 340 Kč. „Tato akce oslovila zejména aktivní členky, ale zájem projevily i ženy, které zatím do EXPRESKY chodily nepravidelně či dokonce vůbec,“ hodnotí akci jednatel společnosti EXPRESKA Petr Kořínek.
 
Plány na rok 2015
 
A jaké jsou plány do budoucna? „V příštím roce se chceme více zaměřit na komplexní péči. Správná strava je nedílnou součástí péče o naše tělo a umožňuje rychlejší a trvalejší hubnutí. Samotné cvičení prostě nestačí. EXPRESKA začala s nutričním poradenstvím už v roce 2012. Příprava výživového plánu je u nás zaměřená především na odkyselení a detoxikaci. V současnosti nabízíme přípravu tříměsíčního, půlročního a ročního jídelníčku. Ne všechny EXPRESKY však v současnosti mají své nutriční specialistky – a to bychom rádi změnili,“ shrnuje hlavní cíl pro rok 2015 ředitel Petr Kořínek.