FASHION ARENA PRAGUE OUTLET SHUTTLE BUS

FASHION ARENA PRAGUE OUTLET spustila od 1. 8. 2016 novou autobusovou linku pro své zákazníky. Především pro zahraniční ale i české návštěvníky metropole bude každý den vypraven z Náměstí Republiky v Praze 1 autobus, který je odveze za nákupy do Fashion Arena Prague Outletu v Praze 10, Štěrboholech.   

Autobus je určen pro všechny fashion příznivce, kteří se chtějí a potřebují pohodlně, bez přestupů a čekání na další spoje, dostat z centra až do FAPO. Řidiči autobusu jsou jazykově vybaveni a rádi přivítají na palubě i skupiny turistů, které míří na nákupy ve Fashion Areně organizovaně. 

Autobus bude vyjíždět každý den v 13:00 a zpět do centra města se bude vracet v 17:00 hodin. Zpáteční jízdenku v hodnotě 100 Kč klienti koupí u stánku cestovní agentury BEST TOUR před Českou národní bankou, kde je i nástupní stanice. Po příjezdu do Fashion Areny cestující jízdenku předloží v Informačním centru a získají tak VIP DAY PASS, který je opravňuje k čerpání dodatečných slev ve výši 10% z outletových cen ve vybraných obchodech. 

Fashion Arena Prague Outlet nabízí denně zboží více než 200 značek s 30 – 70% slevou každý den. Otevřeno je  od 10:00 do 20:00.