Festival Dvořákova Praha ohlašuje koncert na novou sezónu

Začátkem adventu festival Dvořákova Praha pravidelně vyhlašuje koncert pro novou sezónu. Příznivci vážné hudby již mohou zakupovat zvýhodněné vstupenky a nadělit si překrásný dárek pod vánoční stromeček. 

Milovníci klasické hudby mohou od dnešního dne zakupovat předvánoční lístky na první z řady koncertů, které se budou konat v rámci festivalu Dvořákova Praha. V Dvořákově síni zazní 16. září 2014 Symfonie č.9. "Novosvětská", která letos oslaví již 120. výročí. Druhá část programu bude věnovaná významnému ruskému skladateli Prokofjevovi. Uslyšíte koncert č. 2 g moll, jehož sólového partu se chopí přední houslista Vadim Repin.
Nejproslulejší Dvořákova dílo Vám představí Velký symfonický orchestr P.I. Čajkovského pod vedením úžasného Vladimíra Fedosejeva. Vstupenky můžete zakoupit za předvánoční ceny od 390 Kč do 2290 Kč. Prodejní místa, kde lístky rozhodně seženete, se nachází ve Vstupenkovém centru Dvořákovy Prahy. Dále nakupujte v sítích Perfect System a Ticketpro a na pobočkách Pražské informační služby. Z pohodlí domova objednávejte na internetové adrese www.dvorakovapraha.cz. Pořadatelé nabízejí ke vstupenkám i speciální vánoční balení.
Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha je významnou kulturní i společenskou událostí. Po mnoho let nabízí to nejlepší pro milovníky vážné hudby a kultury obecně.Festival hostí špičkové dirigenty, sólisty, mezinárodně uznávané orchestry i komorní soubory. Na podrobný program se můžete těšit na jaře příštího roku.