I v centru Prahy najdete kvalitní soukromé zubaře, kteří poskytují služby hrazené pojišťovnou

Nemáte rádi zubaře? Asi každý z nich má obavy, ale Váš strach zmizí, pokud navštívíte luxusní zubní kliniku - Prague Dental Clinic, kterou naleznete hned u Staromáku, protože jedině tam bude o Váš chrup skvěle postaráno. Čeká zde na Vás příjemné moderní prostředí a ta nejlepší odborná péče, kterou si ti nejbojácnější dokážou jen těžko představit. Každý pracovní den jsou pro Vás dveře otevřené již od 7 hodin a tyto dveře se zavírají až po západu slunce, tedy po 21. hodině. Jenže v pátek se pracovat nepřestává, dle domluvy s lékařem je možné navštívit kliniku i o víkendu, což může být pro většinu zaneprázdněných lidí obrovskou výhodou.  

A jaké služby vlastně nabízí?

Od vstupního vyšetření, kdy se lékaři snaží předcházet, případně odstranit problémy jako jsou zubní kazy, dle konzultace vyrobit co nejlepší zubní náhrady jako jsou korunky nebo můstky, přes chirurgické zákroky, anestezii a nejkvalitnější zubní implantáty, po narovnání zubů pomocí různých druhů rovnátek v oboru ortodoncie. A samozřejmě nesmí chybět dentální hygiena a prevence nebo léčba paradontózy. A co když mají potíže s chrupem ti nejmenší? I pro ně je klinika se svými odborníky vždy připravena.

Ačkoli se jedná o soukromou kliniku, i zde je možné čerpat služby hrazené pojišťovnou. Další výhodou je možnost zaplacení služeb formou splátek u finančně dražších nehrazených zákroků.

Nejen, že má tato pražská klinika skvělé pracovníky, kteří splní každému klientovi všechny požadavky na dokonale vypadající chrup, ale rozhodla se finančně podpořit fotbalisty z okresního přeboru až na Moravě. Těmto klukům, kteří fotbal více než milují a hrají ho pro zábavu, obětovala nemalé peníze na jejich podporu, rozvoj a sportovní vybavení, protože by pro ně bylo jinak velmi obtížné v jejich kraji získat finanční pomoc.

Kliniku najdete v ulici Železná na Praze 1 a další informace zjistíte zde: http://www.praguedentalclinic.cz/cs/.

Stačí jen sebrat odvahu, objednat se, protože zde Vás přijmou s otevřenou náručí, a odcházet budete s krásným úsměvem - stejně tak se teď hraje těmto obyčejným klukům z Moravy.