Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jak si užívá prázdniny Gábina Goldová? Ideálně: S dětmi!

8. 08 2014 | Zpěvačka Gabriela Goldová se těší na prázdniny každým rokem, stejně jako její děti. I když pracuje i v letní sezóně, snaží se věnovat svým dětem co nejvíce. „Je fajn, že dcera Gábinka a syn Marek nejsou časově omezeny školou, a můžu si lépe naplánovat volný čas, který si spolu užijeme,“ upřesňuje Gábina. 

Společně vyrážejí na výlety do okolí Prahy, k rodině do Havířova, ale rádi se projdou po horách, či navštíví kino nebo koncert. „Naposledy jsem koupila lístky pro dceru na koncert Boba Dylana. Byl to neskutečný zážitek a užili jsme si to spolu,“ líčí zpěvačka.

Ta na začátku července vydala své desáté album s názvem Přistávací ranvej. Ke koupi je jen pomocí SMS, protože výtěžek z něho poputuje Nadaci Dětský úsměv, jehož oficiální ambasadorkou se Gabriela Goldová stala. SMS mohou fanoušci poslat na číslo 902 06 ve tvaru: GABI JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA PSČ OBEC. Poté bude objednané CD doručeno přímo na zadanou adresu. Službu technicky zajišťuje společnost ERIKA a.s. Cena zpětné SMS je 240 Kč vč. DPH. www.erika-as.cz, www.platmobilem.cz, který bude okamžitě předávat část z prodeje nadačnímu fondu.

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz