JARNÍ VELETRH KOSMETIKY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU SE BLÍŽÍ

17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA uvítá návštěvníky opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v předjarním týdnu 14. a 15. března 2014. 

Pro očekávaných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících stovky známých a prestižních značek z kosmetických oborů. Přípravky budou určeny nejen pro salony wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči, ale samozřejmě i pro finální spotřebitele.
 
V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat přední odborníci z kosmetického oboru, také odborníci na aromaterapii, masáže a fyzioterapii, podiatrii aj. Návštěvníci mohou vyzkoušet nové metody a přípravky na vlastní kůži, nechat se hýčkat léčivými dotyky rukou kosmetiček či masérů. Velká pozornost bude věnována péči o nohy, které nás nosí celý život, jejich vyšetření včetně poradenství bude na veletrhu zdarma.  
 
S nastupujícím jarem by si návštěvníci neměli nechat ujít inspiraci jarními trendy v líčení, účesech i módě, které budou po oba dva dny předvádět znání vizážisté, stylisté, kadeřníci i modelky z řad českých miss. 
 
Více o programu veletrhu na www.worldOfBeauty.cz