Jaroměřický mix – rychlé a stylové pohoštění bez éček

Chystáte se na párty a rádi byste kromě láhve dobrého vína  přinesli i něco originálního? Hledáte chutnou svačinku plnou důležitých bílkovin? Přemýšlíte čím rychle a stylově pohostit neohlášenou návštěvu? Odpovědí je Jaroměřický mix – na kostičky nakrájený kvalitní eidam obalený v různých delikátních směsí koření. 

Jaroměřický mix je stejně jako naprostá většina výrobků Jaroměřické mlékárny vyrobený z  výhradně z domácích surovin a neobsahuje žádné z kontroverzních „éček“. S Jaroměřickým mixem víte, co jíte, a navíc jíte opravdu stylově. www.mlekarna.cz
 
Základem Jaroměřického mixu je kvalitní, na kostičky nakrájený 45% eidam vyrobený z mléka od místních farmářů. Třetinu tohoto sýra nechali v Jaroměřických sklepích tři měsíce zrát, aby tak získali mimořádně chutný Archivní sýr, pochoutku, která se pyšní titulem Regionální potravina. Druhá a třetí část sýra je ručně obalena ve dvou odlišných směsí koření, jejichž základem jsou různé druhy pepřů a papriky. Přesné složení směsí je výrobním tajemstvím dodavatele. Žádná směs však stejně jako samotný sýr neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani jiné chemické přísady. Aby byl zachován vysoký standard kvality, je Jaroměřický mix balený výhradně ručně.
 
Doporučená cena Jaroměřického mixu (300 g) je 69,90 Kč