Již 21. veletrh krásy WORLD OF BEAUTY & SPA - soutěž

V předjarním týdnu se představí již 21. veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se uskuteční ve dnech 11. a 12. března 2016 v moderních halách areálu PVA EXPO Praha – Letňany.  

Své novinky ze světa profesionální kosmetiky, kadeřnictví a péče o své fyzické i duševní zdraví představí více než 300 vystavovatelů. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. 

Nelze opomenout ani nové trendy v líčení, účesech a odívání – look 2016. Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří, za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek. 

K bohatému programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera „CREATIVE IMAGE TEAM“ (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka), kteří budou tentokrát vybráni z fotografií na semifinálové téma „Bohemian Folk“. Vybraných osm týmů bude soutěžit přímo na veletržním podiu, což bude jistě velmi zajímavé. Další prestižní soutěží bude „FOTOMAKE-UP“ pořádaný skvělou vizážistkou a mezinárodní mistryní 2002 Štěpánkou Podroužkovou, tentokrát na téma „Season make-up“. Nelze opomenout ani soutěž v nail artu, která bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, soutěž v prodlužování a zahušťování řas, juniorské soutěže, nebo soutěž věnovaná především dobré fyzické kondici a vypracovanému tělu mužů i žen pod názvem Beauty & Fitness Cup

Další informace, fotogalerii, videa a zajímavé soutěže pro návštěvníky najdete na našem webu: www.worldofbeauty.cz, nebo facebooku: www.facebook.com/kosmetickyveletrh

Co můžete vyhrát? 
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016

Výhry dodala:
Firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 11. a 12. března 2016

Soutěžní otázky:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 11. a 12.3. 2016 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční několik soutěží juniorů. Jak se tato soutěž jmenuje?

a) Junioři 2016
b) Junior beauty
c) Kalibr cup

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 11. a 12.3. 2016 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž FOTO MAKE-UP 2016. Jaký den?

a) 15.3. 2016
b) 12.3. 2016
c) 11.3. 2016

Správné odpovědi zasílejte na email redakce@denikyonline.cz do 28.2.2016.