Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

JRD ZAHÁJILA VÝSTAVBU VILY NA VÝSLUNÍ

25. 02 2013 | Developerská společnost JRD zahájila v únoru výstavbu nového nízkoenergetického rezidenčního projektu. Vila Na Výsluní s celkem 15 luxusními byty vyroste v klidné lokalitě pražských Strašnic. Již nyní před zahájením výstavby je prodána téměř polovina jednotek. Dokončení je plánováno na podzim 2014. 

„Komorní projekt Na Výsluní je bydlením 21. století. Nenabízí jen vysokou kvalitu provedení, promyšlené dispozice a umístění v atraktivní lokalitě blízko centra, ale zejména komfortní bydlení. Energeticky pasivní vila svým obyvatelům nejen výrazně ušetří provozní náklady, ale umožní jim žít ve zdravém, bezprašném a bezhlučném prostředí. Dům svou architekturou navíc zcela respektuje okolní zástavbu a přirozeně do ní zapadá,“ popisuje přednosti projektu Jan Řežáb, ředitel skupiny JRD.

Pětipodlažní dům s celkem patnácti bytovými jednotkami bude citlivě zasazen do zahrady původní vily ze 30. let minulého století. Již samotné jméno ulice Na Výsluní a také styl tamní zástavby odráží fakt, že se vždy jednalo o vyhledávanou lokalitu předních pražských intelektuálů a podnikatelů. I projekt společnosti JRD se proto záměrně svou architekturou z dílny Podlipný Sladký Architekti odkazuje k době, kdy funkce estetická a užitná tvořily jeden harmonický celek. Byty v dispozicích 2+kk až 5+kk o velikosti 54 m2 až 119 m2 charakterizuje promyšlené dispoziční řešení. K jednotkám v přízemí náleží prostorné předzahrádky, k těm ve vyšších patrech balkóny nebo velké terasy poskytující výhledy do vzrostlé zeleně vilové čtvrti. Parkování je zcela bezproblémové, zajištěno 25 místy v suterénu. K většině bytů budou patřit dvě garážová stání.

Projekt je koncipován jako energeticky pasivní, s průkazem energetické náročnosti budovy A. „Silné zateplení obvodových stěn, masivní dřevěná okna s trojskly a vyspělá technologie centrálního větrání s rekuperací tepla přinesou novým majitelům, stejně jako ve všech projektech JRD, značné úspory nákladů na provoz domácnosti. Kromě finanční stránky je však důležitá také celková kvalita bydlení, která je v našich energeticky úsporných budovách na velmi vysoké úrovni. Jak se žije v prostředí téměř bez prachu a hluku si ostatně mohou zájemci vyzkoušet v našem vzorovém bytě, do kterého je možné se na víkend nastěhovat a přespat v něm,“ říká Jan Řežáb. Vysoký komfort bydlení ve vile Na Výsluní podporuje i volba kvalitních standardů. V koupelnách, které do projektů JRD dlouhodobě dodává Keramika Soukup, budou španělské obklady Saloni a německé baterie Kludi. V ostatních místnostech pak například třívrstvé dřevěné podlahy, designové vypínače a otopná tělesa či praktické vyšší dveře. 
 
Vila Na Výsluní vyrůstá ve stejnojmenné ulici v městské části Prahy 10 – Strašnicích. Vyhledávaná lokalita nedaleko centra Prahy nabízí bohatou občanskou vybavenost a pestré možnosti aktivního trávení volného času. Plavecký stadion, sportovní areály s tenisovými kurty či fitness centra jsou vzdáleny jen pár minut. Stejně jako vyhledávaný park Gutovka či obchodní centrum Atrium Flora. Z blízké zastávky tramvají trvá cesta do centra města zhruba 15 minut, jen jednu stanici je vzdálená trasa metra A. Snadné je rovněž napojení na Pražský okruh.
 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz