Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Jubilejní 20. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015 + soutěž

10. 08 2015 | Stejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. 

V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s  relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.
 
Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2015: uvidíme tradičně v podání Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Romany Topinkové, Martina Loužeckého, Honzy Špilara, Honzy Hlaváčka a dalších „guru” světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky  - miss ČR.  Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se uskuteční setkání s Robertem Vano a třiceti dalšími známými osobnostmi, které podpoří tento projekt.  
 
Připravujeme atraktivní soutěže: Českou mistrovskou soutěž v make-upu, v nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2015, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž fashion designerů, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA, podiatrickou soutěž i soutěž v naturálním fitness. 
 
Tématem páteční České mistrovské soutěže v make-upu bude „Ready to fly“. 
Připoutejte se prosím, vzlétneme…
Tuto formulku slýcháme od krásných žen, jejichž posláním je svým šarmem a vstřícností napomáhat ke spokojenosti pasažérů na palubě letadel. Nejen vynikající servis je však poznávacím znamením prvotřídní letušky. Striktně dodržený dress code v business stylu, dokonalý účes a především perfektní a precizní líčení, jež jisté uniformitě dodává na kráse a individualitě. Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly.
 
Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma. Budou to: veletrh dekorací FOR DEKOR, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany. 
 
 
 
Co můžete vyhrát? 
 
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
 
Výhry dodala:
-firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 4. a 5.9. 2015
 
 
Soutěžní otázky:
 
Která soutěž NEbude na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. a 5. září 2015 v PVA Expo Praha – Letňany na programu?
 
a) kadeřnická soutěž Inspirace 2016
 
b) Mezinárodní mistrovství ČR v nail artu
 
c) Mistrovství ČR v make-upu
 
V kolik hodin se otevře veřejnosti veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. a 5. září 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?
 
a) v 8:00
 
b) v 11:00
 
c) v 10:00
 
Odpovědi zasílejte do 16.8.2015 na email schlosserova@businessmc.cz , nezapomeňte uvést své jméno, příjmení a adresu.
 
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz