Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kadeřnictví v Praze 1, pánské a dámské

27. 05 2010 | U tří stupňů, v jednom z nejstarších domů v historické části Prahy, se snoubí gotické prvky s moderním vybavením prestižního kadeřnického studia. V něm se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů.

U tří stupňů, v jednom z nejstarších domů v historické části Prahy, se snoubí gotické prvky s moderním vybavením prestižního kadeřnického studia. V něm se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů. K zákazníkům Hairpointu na Uhelném trhu patří herecké a zpěvácké hvězdy - Richard Genzer, Monika Absolonová, Zuzana Norisová či Linda Finková.

A stejně jako celebrity si cení kvalitu služeb v domě U tří stupňů také občané prvního pražského obvodu. Ti je vyhodnotili v anketě měsíčníku Prahy 1 jako jednu z nejlepších provozoven co do kvality i cenové přístupnosti. V Hairpointu na Uhelném trhu můžete využít kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, kosmetické služby, nehtovou modeláž, manikúru i pedikúru a také prodej profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf, dekorativní kosmetiky Max Factor, Margaret Astor a parfémů od předních světových výrobců. Ty můžete také získat prostřednictvím našeho e-shopu http://kadernictvi-ms.cz/parfemy-kosmetika/ .

Pracujeme výhradně s produkty firmy Schwarzkopf professional.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz