KATALYTICKÁ LAMPA: VHODNÝ VÁNOČNÍ DÁREK I CELOROČNÍ INTERIÉROVÝ DOPLNĚK

K navození vánoční atmosféry není nutné pálit františka či péct perníčky ve velkém. Mnohdy stačí zvolit tu správnou vůni svíčky, aroma difuzéru nebo katalytické lampy. Náladu předvánočních trhů si domů spolehlivě přenesete například díky vůni pečených kaštanů nebo svařeného vína, tou pravou vánoční atmosférou zase provoní celý váš byt vůně White Christmas.

„K Vánocům patří lesk a třpyt a přesně taková je nová kolekce katalytických lamp firmy Ashleigh & Burwood. Vhodně ji doplňuje řada aroma difuzérů od Abode Aroma, které jsou zase navrženy velmi minimalisticky, a skvěle se proto hodí zejména do purističtěji řešených interiérů,“ vysvětluje Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON, který sortiment prodává. Ceny lamp začínají na 690 Kč, difuzéry již na 290 Kč. Lampy lze sehnat ve třech velikostech a stejně jako difuzéry v mnoha barevných kombinacích a designech. Na výběr je více než 70 druhů vonných olejů.

 
„Výhodou katalytických lamp i aroma difuzérů je jejich velká výdrž. Poprvé koupíme samotný výrobek, pak už jen dokupujeme vonné náplně dle nálady. Katalytické lampy nerozptylují jen vonnou esenci, ale napomáhají také vyčištění vzduchu v bytě. Navíc se jedná nejenom o vkusný a užitečný doplněk interiéru, ale zároveň o velmi elegantní a univerzální dárek,“ doplňuje Lenka Kocourková.