Koncert kapely Lili Marlene a výstava v Cafe Jericho

Zeptali jsme se výtvarníka a hudebníka Martina Němce na jeho aktuální projekty, které se tentokrát opravdu kumulují. Koncert Němcovy kapely Lili Marlene v Malostranské besedě 6.2. bude následován 7.2. vernisáží výstavy jeho děl v Cafe Jericho.

Martin Němec – malíř, muzikant a kapelník skupin Precedens a Lili Marlene nezahálí.
 „Srdečně vás zvu na koncert naší rock-šansonové kapely Lili Marlene s nenapodobitelnou zpěvačkou Dášou Součkovou do Malostranské besedy 6. 2. 2023 od 20:30.Přijďte si užít nevšední hudební zážitek!“ zve autor repertoáru a klávesista.


Němec ale kromě hudebních aktivit stále intenzivně pracuje v oboru výtvarného umění, které vystudoval. Výsledky jeho práce můžete vidět od 4. února do 3. března v prostoru Cafe Jericho v pražské ulici Opatovická 25.. „Výstavu tvoří soubor více než dvou desítek obrazů. 
Zásadní částí expozice je cyklus Taneční, který vzniká od loňského léta. Jedná se o kombinovanou techniku na papíře, což je technologie, která mi dává velikou volnost a přivádí mne do malířsky zatím neprobádaných končin!“ Vernisáž výstavy proběhne 7.2. v 18 hodin.

www.martinnemec.art

www.lili-marlene.com

www.facebook.com/martin.nemec.umelec

www.facebook.com/lili.marlene.praha

Foto: Petr Krejčí, plakát: Tereza z Davle a Jan Němec, manažerka Lucie Škorpová

Redakce StudioMC Iva Žižková