Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Máte alergii?

31. 05 2010 | Synlab.cz je dceřinnou firmou nadnárodní společnosti synlab GmbH, která provozuje přes 80 privátních laboratoří. V oblasti provozování laboratoří disponuje nejenom značným kapitálem, ale především profesním know-how, vyplývajícím z dlouhodobých zkušeností.

Synlab.cz je dceřinnou firmou nadnárodní společnosti synlab GmbH, která provozuje přes 80 privátních laboratoří. V oblasti provozování laboratoří disponuje nejenom značným kapitálem, ale především profesním know-how, vyplývajícím z dlouhodobých zkušeností.

V roce 2005 vstoupila firma synlab na český trh a v současné době je provozovatelem mnoha laboratoří humánní medicíny s pokrytím prakticky celého území České republiky. Postupně budujeme komplexní síť spolupracujících center na regionální úrovni, poskytujících kvalitní služby rutinních vyšetření a rovněž vysoce specializovaná vyšetření ve všech oblastech moderní diagnostiky.

Strategickým záměrem firmy v České republice není pouhé budování sítě laboratoří, ale rovněž pomoc zdravotnickým zařízením, která provozují svoje laboratoře v drtivé většině případů značně neefektivně. Naše metody přinášejí ve všech případech velké úspory.

V poradenství a službách pro zdravotnická zařízení představuje synlab to nejlepší co je na trhu v současnosti nabízeno. Kombinace nezá­vislosti, odborných znalostí a zkušeností z diagnostických provozů vytváří optimální pod­mínky pro naše zákazníky, ať už se jedná o jednotlivé lékaře, polikliniky nebo celé nemoc­nice. Pro každou laboratoř nabízíme individuální řešení, které je vždy založeno na výhodnosti a zlepšení hospodárnosti pro provozující zařízení. Naší obrovskou výhodou je skutečnost, že nejsme závislí na žádném z klíčových dodavatelů laboratorních systémů, ale naopak se všemi úzce spolupracujeme a máme smluvně zajištěnou veškerou podporu jejich systémů. Díky tomu navrhneme vždy takové řešení, které je ušito na míru zákazníkovi, nikoliv dodavateli.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz