Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Máte alergii?

31. 05 2010 | Synlab.cz je dceřinnou firmou nadnárodní společnosti synlab GmbH, která provozuje přes 80 privátních laboratoří. V oblasti provozování laboratoří disponuje nejenom značným kapitálem, ale především profesním know-how, vyplývajícím z dlouhodobých zkušeností.

Synlab.cz je dceřinnou firmou nadnárodní společnosti synlab GmbH, která provozuje přes 80 privátních laboratoří. V oblasti provozování laboratoří disponuje nejenom značným kapitálem, ale především profesním know-how, vyplývajícím z dlouhodobých zkušeností.

V roce 2005 vstoupila firma synlab na český trh a v současné době je provozovatelem mnoha laboratoří humánní medicíny s pokrytím prakticky celého území České republiky. Postupně budujeme komplexní síť spolupracujících center na regionální úrovni, poskytujících kvalitní služby rutinních vyšetření a rovněž vysoce specializovaná vyšetření ve všech oblastech moderní diagnostiky.

Strategickým záměrem firmy v České republice není pouhé budování sítě laboratoří, ale rovněž pomoc zdravotnickým zařízením, která provozují svoje laboratoře v drtivé většině případů značně neefektivně. Naše metody přinášejí ve všech případech velké úspory.

V poradenství a službách pro zdravotnická zařízení představuje synlab to nejlepší co je na trhu v současnosti nabízeno. Kombinace nezá­vislosti, odborných znalostí a zkušeností z diagnostických provozů vytváří optimální pod­mínky pro naše zákazníky, ať už se jedná o jednotlivé lékaře, polikliniky nebo celé nemoc­nice. Pro každou laboratoř nabízíme individuální řešení, které je vždy založeno na výhodnosti a zlepšení hospodárnosti pro provozující zařízení. Naší obrovskou výhodou je skutečnost, že nejsme závislí na žádném z klíčových dodavatelů laboratorních systémů, ale naopak se všemi úzce spolupracujeme a máme smluvně zajištěnou veškerou podporu jejich systémů. Díky tomu navrhneme vždy takové řešení, které je ušito na míru zákazníkovi, nikoliv dodavateli.

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz