Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Na Senovážném náměstí prasklo potrubí

20. 02 2012 | Na Senovážném náměstí v Praze 1 prasklo včera odpoledne vodovodní potrubí. Bez vody bylo podle mluvčího Pražských vodovodů a kanalizací Ondřeje Pokorného několik desítek lidí v blízkém okolí. Oprava havárie trvala až do noci. Náhradní zásobování vodou bylo zajištěno. Kvůli unikající vodě byla také odkloněna linka tramvaje číslo 9.

"Nejde o velkou havárii, po 15:00 prasklo potrubí o průměru 100 milimetrů," řekl Pokorný, podle kterého byl větším problémem fakt, že se musela odklonit tramvajová doprava. To ČTK potvrdila mluvčí dopravního podniku Aneta Řehková. "Tramvaj linky číslo 9 je odkloněna z Národní třídy přes Karlovo náměstí, náměstí Míru, Floru a Nákladové nádraží Žižkov. Dále už jede po své trase," řekla Řehková.

Vodohospodáři se kvůli oteplení v posledních dnech potýkají s vyšším počtem havárií, podle Pokorného však není situace vážná. "Ještě ve středu jsme měli asi 40 větších havárií denně, postupně ale toto číslo klesá. Je to asi i tím, že oteplení bylo postupné," řekl Pokorný.

zdroj: ČTK

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz