Naše ponožky vydrží i extrémní závod, zkouším je na sobě, říká zástupce MYJÓMI

27. 06 2022 | Když něco nabízet, tak nejlépe s osobní zkušeností. I tak pojal svoji profesi obchodní zástupce MYJÓMI družstva invalidů Lukáš Lata, když si na jeden z extrémních závodů Gladiator Race, kterým se ve volném čase věnuje, vzal na otestování ponožky z firemní pletací dílny. Čili jeden z produktů, které běžně nabízí svým klientům.  „Shodou okolností to byly jedny z našich nejprodávanějších ponožek , originální fialové se žlutými kačenkami, a myslím, že v prostředí náročného závodu opravdu vzbudily pozornost. Ačkoliv nejde o žádný sportovní speciál pro obtížné podmínky, ale ponožky z řady klasických oblekových, obstály bez problémů. Držely tvar, v botách neklouzaly a při běhu se neshrnovaly, takže nebyly ani žádné otlaky nebo puchýře,“ popsal s úsměvem Lukáš Lata. 

Firemní akce opět startují 

Mimo to, že ponožky, které v brněnské dílně vyrábějí zdravotně znevýhodnění zaměstnanci, prokázaly svoji kvalitu i v hodně těžkém terénu, jsou často středem pozornosti kvůli svým originálním vzorům. Firmy, které si je objednávají pro zaměstnance nebo jako pozornost pro klienty, ovšem nejčastěji využívají svoje vlastní návrhy. Nejčastěji jde o vypletená loga společností a další motivy podle jejich představ, přičemž pro zákazníky není bez zajímavosti ani skutečnost, že sociální podnik MYJÓMI všechny svoje produkty i služby nabízí v režimu náhradního plnění. Kvalitní ponožky pak mohou doplnit třeba i multifunkční nákrčníky, čelenky nebo čepice z šicích dílen – prostě věci, které jsou při různých letních sportovních dnech, závodech, teambuildinzích, oslavách a podobně zaměřených aktivitách, kde je třeba dát najevo firemní příslušnost, takřka nezbytností. Akce podobného charakteru se v této době a hlavně po předchozím dvouletém omezování rozjíždějí ve velké míře, přičemž sjednocující neotřelý a vtipný prvek, který nebude mít nikdo jiný, je pozvedává na vyšší úroveň.

Přání klienta je základ

„Jsme kreativní, takže kromě našich vlastních produktů s logy na přání zákazníka jsme schopni zajistit například i funkční trička nebo kraťasy i další předměty a potisknout je podle přání. Teď jsou například v kurzu golfová trička, ta firmy hodně poptávají. Nebráníme se ale ani dalším způsobům spolupráce. Protože nabízíme rovněž polygrafickou výrobu či například iontové nápoje Isoline, které se v létě a při venkovních akcích hodí k zajištění pitného režimu, můžeme je klientům rovněž dodat v lahvích s požadovaným logem. A navíc je doplnit třeba i nejrůznějšími krabičkami, manuály, plakáty, cedulkami a podobně, což se týká i dalších dárkových a propagačních předmětů pro firemní akce a v podstatě pro jakoukoliv příležitost,“ upřesnil Lukáš Lata. 
 

Speciály