Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Neomezujte se pouze na koupání v létě. Pořiďte si vířivku!

26. 06 2016 | Máte rádi dny, kdy si obléknete plavky a užíváte si letní koupele ve vlastním bazénu? Zdá se Vám ale léto příliš krátké? Máte pocit, že si koupání v bazénu v létě příliš neužijete, a už jsou tu chladnější dny? Pak Vás jistě potěší, že ve vlastní vířivce si můžete koupel užívat jak v létě, tak v zimě. Zkrátka kdykoliv se Vám zachce.

Vlastní vířivka Vám může nabídnout nespočet benefitů. Nejenže se nebudete muset omezovat pouze na koupání v teplých letních dnech, ale dokonce uděláte něco navíc pro své zdraví. Je totiž prokázáno, že po pravidelné koupeli ve vířivce se lidem lépe usíná a spí, bolesti zad jsou nemálo zredukovány a celkově se cítí mnohem lépe. 


Dbejte na výběr kvalitního modelu vířivky


Uvažujete-li nad pořízením vlastní vířivky, velmi důležité je dbát na výběr kvalitního modelu. Vždy proto volte osvědčené značky a v žádném případě nekupujte vířivky přes internet (mohli byste naletět podvodníkům).


Vířivky Canadian Spa International®


Velmi osvědčenou značkou vířivek jsou produkty Canadian Spa International®. Pořídit můžete tyto vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Brně u společnosti SPA Studio s.r.o., která je v České republice výhradním prodejcem vířivých van této kanadské značky. 


Vířivky Canadian Spa International® jsou známé pro svou velmi vysokou kvalitu. Majitelé těchto vířivek jistě ocení jejich tichý chod, snadnou obsluhu, nízkou energetickou náročnost i snadnou údržbu. Vybírat můžete z mnoha modelů různých velikostí a tvarů. Některé modely jsou vhodné i pro malé děti nebo pro osoby s omezenou schopností pohybu. 


Navštivte jeden ze showroomů společnosti SPA Studio s.r.o. a prohlédněte si svou budoucí vířivku v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi. 
 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz