NETRADIČNÍ STUDIUM JAZYKŮ PRO MANAŽERY MŮŽE BÝT ATRAKTIVNÍ RODINNOU DOVOLENOU

Přední jazyková agentura Channel Crossings nabízí manažerům zajímavou možnost, jak se přes léto zdokonalit v jazycích, a přitom nasbírat nevšední zážitky. Projít si památky, zahrát si golf nebo si udělat výlet do exotické přírody, to všechno za doprovodu rodilého mluvčího a učitele v jedné osobě. Navíc je možné vzít si s sebou i rodinu a spojit tak užitečné s příjemným. 

Naučit se nebo se zdokonalit v cizím jazyce jde i jinak, než sezením ve škole. Jazyková škola Channel Crossings nabízí manažerům letní jazykové pobyty v nejrůznějších destinacích od Evropy a Ameriky přes Austrálii až po Afriku. Studium jazyka je spojeno s příjemnými volnočasovými aktivitami, takže například španělštinu si mohou zdokonalovat mimo jiné při kurzech vaření nebo na hodinách flamenca. 

„Manažeři mají v poslední době v oblibě jazykové pobyty v Jihoafrické republice, jejichž součástí jsou výlety na safari nebo pěší túry po přírodních parcích. Velmi populární jsou také profesně zaměřené kurzy spojené s tréninkem golfu. Milovníci mořských vln a přímořské atmosféry zase upřednostňují Maltu, Floridu nebo Austrálii, kde lze výuku jazyka spojit se surfováním nebo potápěním,“ říká Vítězslav Bican, výkonný ředitel jazykové školy Channel Crossings. „Celou dobu se manažer zdokonaluje ve vybraném jazyce a získává navíc netradiční slovní zásobu.“
 
Výhodou pobytů je, že je může zájemce podniknout i se svou rodinou, která se na atraktivním místě rozhodně nenudí. V době, kdy se rodiče zlepšují v jazyce, si mohou jejich děti najít nové kamarády ve školce nebo družině, případně se účastnit speciální výuky určené přímo pro ně. „Děti tak přirozenou cestou získávají základy cizího jazyka, což jim jde především v předškolním věku velmi snadno. A že si ze začátku děti z různých částí světa nerozumí? To přece není ve hře žádnou překážkou,“ vysvětluje s úsměvem Bican.
 
Letní jazykové kurzy pro manažery jsou zájemcům přizpůsobeny vždy na míru, ať už po stránce náplně, tak i zázemím a možnostmi pro případný doprovod rodiny. Podrobné informace najdete na webových stránkách www.chc.cz.