Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nikdo zatím přesně nezměřil, kolik pozitivní energie se na Equal Pay Day protočí.

10. 04 2018 | Stovky žen se druhou dubnovou sobotu vydávají na 9. ročník akce Equal Pay Day - ŽENY SOBĚ 2018, protože vědí nebo minimálně tuší, že neodejdou s prázdnou. Každý rok se však najdou i ženy, které si nakonec nechají největší vzdělávací akci v ČR ujít, a nikdy se nedozvědí, o co vlastně přišly. A že toho je!  

Pracovní příležitosti na zlatém podnose

Ačkoliv právě prožíváme období, které hraje uchazečům o zaměstnání do karet, najít PRÁCI SVÝCH SNŮ stojí nemalé úsilí i teď. Zeptejte se třeba maminek po rodičovské dovolené, jak se jim líbí, že se o ně zaměstnavatelé perou, když je ta nízká nezaměstnanost. Radostí z vás asi skákat nebudou. Mají to těžké stále.

Na Equal Pay Day se o práci hodně mluví, to vás asi nepřekvapí. Možná ale netušíte, že na lov se sem vydávají i HR specialistky, které dobře vědí, že zde narazí na aktivní a odhodlané ženy. U kulatých mentoringových stolů navíc potkáte vysoce postavené manažerky a není nic jednoduššího, než se jim představit v nejlepším možném světle. Nacvičujte své minutové představení. 

60 BÁJEČNÝCH ŽEN A ATRAKTIVNÍCH TÉMAT NA JEDNOM MÍSTĚ 

Mentorku, k jejímuž kulatému stolu na hodinu zasednete, si vybíráte dopředu a můžete si o ní ledacos zjistit. Je jen na vás, zda si vyberete šéfredaktorku známého magazínu pro ženy, HR ředitelku ještě známější televize nebo finanční ředitelku pojišťovny. 

Ještě se vám chce naslepo rozesílat desítky životopisů a tajně doufat, že se trefíte, anebo radši vyrazíte na Equal Pay Day? 

Desítky užitečných kontaktů na jednom místě

O tom, že se správnými kontakty dojdete do cíle pohodlněji a rychleji, si dnes už cvrlikají i vrabci na střeše. Ví to skoro každý, ovšem ne každý si je umí sehnat. 

Na Equal Pay Day žádné kontakty shánět nemusíte, samy vám budou skákat do kapsy. Ano, snažit se pak musíte taky, ale první krok je zpravidla nejtěžší a ten budete mít za sebou.

MIROSLAVA SIMOVA - THE HIDDEN TALENT POOL 

Na akci sedíte u kulatého stolu své vybrané mentorky. S tou se ostatně seznámíte, i když se budete činit jen zlehka. Navíc tam s vámi bude sedět třeba deset dalších žen, které se s vámi rády propojí i po skončení mentoringové hodinky. Že by konec kontaktových žní? Ale kdepak, jdete přece k dalšímu stolu!

Pozitivní energie, která vás nabije na spoustu dní

Nikdo zatím přesně nezměřil, kolik pozitivní energie se na Equal Pay Day protočí, ale o její existenci pochybuje málokterá účastnice. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Ženy září, smějí se a z očí jim srší jiskry. Nejde se nenakazit, ani se nenadějete a i z vás bude proudit energie ve velkém. A co je ještě lepší, neopustí vás ani při odchodu. Jak dokládá 6929 svědectví, pozitivní energie vás nabije ještě na mnoho dní dopředu. Tak tedy, milé ženy, o tohle všechno přijdete, když na Equal Pay Day nepůjdete.

Veronika Kubrichtová pro ŽENY SOBĚ 2018

 


 

 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz