NOVÁ KOLEKCE PADDYWAX PRO CESTOVATELE

Paříž, Londýn, New York a Řím – bezesporu jedny z nejčastějších cílů cestovatelů z celého světa. Mnozí se do těchto měst opakovaně a rádi vrací, někteří si jejich krásu připomínají pomocí fotografií či upomínkových předmětů. Firma Paddywax vyšla novou kolekcí svíček a aroma difuzérů vstříc všem, kteří si chtějí vyvolat příjemné vzpomínky pomocí vůní, nebo se naopak na cestu do jedné z metropolí teprve navnadit.

Čtyři města, čtyři vůně. Asi nikoho nepřekvapí, že stylový Londýn voní čajovými lístky a bergamotem, slunný Řím olivovými listy a citrusy, kosmopolitní New York ambrou s pačuli a elegantní Paříž dostala do vínku nezaměnitelnou levanduli a mimózu. 

Svíčky kolekce Wanderlust jsou k dostání v typických cestovatelských plechovkách nebo kouřově zabarvených sklenicích, aroma difuzéry mají rovněž kouřové flakonky. „Všechny svíčky jsou lité ručně a vyrábějí se ze sójového vosku s přirozenou parfemací z výhradně přírodních ingrediencí,“ vysvětluje Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON, který sortiment firmy Paddywax nabízí.
 
Firma Paddywax je specialistou na originální edice svíček a vůní. Před cestovatelskou sérií představila edici Library, kterou potěšila zejména náruživé čtenáře. Svíčky a aroma difuzéry této kolekce nesou jména slavných spisovatelů a romanopisců. Vůněmi tak vzdala hold spisovatelům, jako byli Lev Nikolajevič Tolstoj, Jane Austen, Edgar Alan Poe nebo Oscar Wilde. Kolekce je balena do krabiček, které připomínají tradiční knihy s látkovými hřbety.