NOVÝ SEMESTR V CHANNEL CROSSINGS

Přední jazyková škola Channel Crossings otevírá jarní semestr a s ním celou řadu nových jazykových kurzů. Vedle tradičních kurzů se studenti mohou těšit také na exotičtější jazyky či výuku s interaktivní tabulí. Pobočka v Radotíně nabízí také hlídání dětí, které usnadní studium maminkám i tatínkům.

Jazyková škola Channel Crossings připravila pestrý výběr kurzů. Vedle tradičních kurzů angličtiny, španělštiny, němčiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny se zájemci mohou zapsat do kurzů exotičtějších jazyků. „Netradiční jazyky jsou na vzestupu a těší se zájmu studentů, proto jsme i tento rok vypsali kurzy holandštiny, portugalštiny, japonštiny a čínštiny,“ uvádí ředitel jazykové školy Channel Crossings, Vítězslav Bican.

Vybrané kurzy budou vyučovány za použití oblíbené interaktivní tabule v centrále v Lazarské ulici, i na pobočce v Radotíně. Mimo klasické kurzy je také možné se přihlásit do kurzu angličtiny, která připraví studenta na složení maturity. Pro děti ze základních škol jsou připraveny kurzy angličtiny, němčiny nebo španělštiny, ve kterých si procvičí látku probíranou ve škole, ale hlavně se mohou zeptat na veškeré nejasnosti.

Rodiče malých ratolestí jistě potěší nabídka hlídání dětí ve škole v Radotíně. O děti se stará vychovatelka se zkušenostmi z mateřské školy a zdravotní průpravou. Ve skupině je nejvýše 10 dětí, a to ve věku od 6 měsíců do 6 let. Pro děti jsou k dispozici hračky, stoleček s omalovánkami, knížky a přebalovací pult. Součástí herny je i prostor pro odpočinek. „Rodiče tak ví, že je po dobu výuky o děti dobře postaráno a mohou se v klidu soustředit na průběh vyučovací hodiny,“ doplňuje Vítězslav Bican.

Velká část zájemců o studium přichází na doporučení od stávajících studentů. Za toto doporučení a přivedení nového studenta škola jako poděkování vyplácí bonus ve výši 300 korun.

Více informací naleznete na webových stránkách www.chc.cz.