PODZIM VE ZNAMENÍ ŽLUTÝCH DRAKŮ!

Dovolujeme si Vás pozvat na poslední podzimní drakiádu, kterou pro děti i dospělé připravil virtuální operátor SAZKAmobil. Drakiáda se Šťastnou SIMkou proběhne v sobotu 10. října v Praze Letňanech. V neděli 27. září již proběhla drakiáda ve Velkém Meziříčí a v sobotu 3. října na Sychrově.

Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.
 
Pro návštěvníky drakiád je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým k a sbírat tak hlasy. 
 
Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.
 
SAZKAmobil drakiáda v Letňanech!
 
Již tuto sobotu se v pražských Letňanech uskuteční další drakiáda se Šťastnou SIMkou. Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.
 
Pro návštěvníky je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat přiloženými fixy. Soutěžit můžete i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak hlasy. 
 
Registrace účastníků se bude konat v sobotu 10. října od 13 do 15 hodin na travnaté ploše u obchodního centra Letňany. Vyhlášení vítězů proběhne v 17 hodin.
 
Odkaz na video z drakiády ve Velkém Meziříčí: https://youtu.be/gCIYnNWI6w4