Pražská plynárenská ovládla dodávku plynu pro Středočeský kraj

Velký úspěch zaznamenali pražští plynaři, kteří budou v příštím roce dodávat zemní plyn pro několik stovek organizací Středočeského kraje. Rozhodla o tom elektronická aukce konaná v rámci Českomoravské komoditní burzy Kladno, kde právě Pražská plynárenská nabídla mezi účastníky nejlepší podmínky a zvítězila. Mezi svými zákazníky tak společnost nově přivítá například středočeské nemocnice, školy, poskytovatele sociálních služeb, domy dětí a mládeže, muzea nebo galerie. 

  „Dosaženého úspěchu si nejen velmi vážíme, ale bereme jej zároveň také jako potvrzení toho, že cesta, kterou nový management Pražské plynárenské v posledním zhruba půl roce důsledně razí, je správná a přináší jasné pozitivní výsledky. Podstatné  je, že se nejedná o úspěchy ojedinělé, protože podobně úspěšní jako ve Středočeském kraji jsme v poslední době byli i v  krajích dalších a stejně tak i v rámci velkých měst. Je to velký rozdíl oproti letům minulým, kdy se Pražské plynárenské takto zdaleka nedařilo“, komentoval předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.   
 
Pražská plynárenská je českým dodavatelem energií, kterého vlastní hlavní město Praha. Je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a energie celkově dodává do téměř 420 tisíc odběrných míst po celé České republice. Společnost je známa tím, že k samotné dodávce energií nabízí i širokou nabídku doprovodných služeb a bonusů, mnohdy v tuzemsku ojedinělých.