Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Premiéra komedie Kdo se bojí postele? již 1.7. na střeše Galerie Harfa

26. 06 2015 | Letní scéna na Harfě již zahájila svůj provoz a za necelý týden, dne 1.7., zahrajeme premiéru nové komedie Kdo se bojí postele?, až z dalekého Chille.

Komedie z pera Patricia Villabolose, autora povídek, divadelních her, filmových scénářů a divadelního režiséra. Působí v Santiago de Chile a z jeho autorské dílny pochází mnoho úspěšných, světově známých divadelních komedií.
 
Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy.
 
První příběh: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona plná obav, předsudků a úzkosti. On touží po osmi letech vztahu naplnit i jeho fyzickou stránku. Otázkou je, zda se mu to podaří.
 
Druhý příběh: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, velkým moralistou, který neustále myslí jen na práci. Šéfová předstírá nevolnost, a tak se oba ubytují v motelu u cesty, a šéfová využije všech možných způsobů, jak svého podřízeného svést. Dokáže se ubránit, nebo je to jen muž?
 
Třetí příběh: Dva zločinci se po přepadení klenotnictví ukryjí v hotelovém pokoji. Adrenalin a napětí z právě prožitého nebezpečí a vědomí, že je hledá policie, v nich probouzí naprosto nečekané city, kterým se oba snaží odolat.
 
Čtvrtý příběh: Manželka se po mnohaletém manželství pokouší prolomit monotónní vztah a dodat mu jiskru. Snaží se ze všech sil dostat svého pasivního manžela z letargie. On zase dělá vše pro to, aby ho jeho manželka nedostala do postele a hlavně, aby zase nebylo po jejím.
 
Hrají: Braňo Polák a Kristýna Podzimková
Režie: Jindra Kriegel
 
Novou komedii Kdo se bojí postele? uvidíte na Letní scéně na Harfě celkem 7krát.
 
Termíny představení:
1.7.2015 20:00 - premiéra
6.7.2015 20:00 
14.7.2015 20:00 
20.7.2015 20:00 
21.7.2015 20:00 
20.8.2015.20:00 
1.9.2015 20:00
 
Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.
 
 

 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz