Pro levnější plyn na poštu

Již  od května, tedy o měsíc dříve než se původně předpokládalo, si mohou zákazníci Pražské plynárenské vyřídit dodávku zemního plynu levnějšího o 11%  prostřednictvím všech pražských poboček České pošty. Původně plánovala Pražská plynárenská nabízet tento nový cenový produkt nejdříve prostřednictvím svých obchodních kanceláří a na pobočkách pošty až o měsíc později, tedy v červnu. Nakonec se jí však, ve spolupráci s Českou poštou,  podařilo vše urychlit a  původní termín zkrátit o měsíc. 

„Ze strany zákazníků jsme zaznamenali prakticky ihned po zveřejnění nabídky levnějšího plynu obrovský zájem. Maximálně se tak snažíme umožnit jim  vyřízení nezbytné související administrativy co nejjednodušším způsobem“ uvedl v této souvislosti mluvčí společnosti Miroslav Vránek. „Příslušné formuláře jsou  k dispozici v rámci pražských poboček pošty v typických žlutých stojanech společnosti a zákazníci je po vyplnění mohou podávat u příslušných přepážek zdarma“, doplnil. 

Zemní plyn levnější o 11 % mají od 1. května na tři roky k dispozici všechny domácnosti a maloodběratelé odebírající zemní plyn od Pražské plynárenské. Podmínkou je tříleté prodloužení smlouvy týkající se dodávky plynu. Například majitel běžného rodinného domu může díky slevě ročně ušetřit kolem 2500 korun, vlastník vícegeneračního domu až 3500 korun. 
 
Nabídka  je k dispozici pro všechny zákazníky společnosti , tedy i ty, kteří  aktuálně čerpají jiný její cenový produkt, ale novou nabídku shledají atraktivnější. Původně čerpaný produkt  bude v rámci prodloužení smlouvy nahrazen  a ukončen.