Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Proč kupovat swim spa...?

26. 05 2010 | Vítáme Vás ve světě domácích bazénových obrů s příznačným názvem swim spa. Jedná o jedinečné kombinace kombinace vířivé vany a bazénu, popřípadě pouze bazénu s unikátním systémem protiproudu. Pokud patříte mezi skupinu lidí, která touží po relaxaci v luxusní vířivé vaně, ale nechcete pouze pasivním způsobem relaxovat, ale mít možnost aktivního plavání, nebo máte-li děti kteří si žádají bazén pro volné užití, potom je domácí centrum v podobě swimspa tím unikátním řešením pro Vás?

Proč kupovat swim spa...?

Vítáme Vás ve světě domácích bazénových obrů s příznačným názvem swim spa. Jedná o jedinečné kombinace kombinace vířivé vany a bazénu, popřípadě pouze bazénu s unikátním systémem protiproudu. Pokud patříte mezi skupinu lidí, která touží po relaxaci v luxusní vířivé vaně, ale nechcete pouze pasivním způsobem relaxovat, ale mít možnost aktivního plavání, nebo máte-li děti kteří si žádají bazén pro volné užití, potom je domácí centrum v podobě swimspa tím unikátním řešením pro Vás?

 NAUTILUS XL

Nesrovnatelnou vlastností užívání takového domácího plavacího centra je schopnost celoročního využívání, bez ohledu na klimatické podmínky. Ve Vašem swimspa můžete relaxovat v teplé lázni luxusní vířivé vany a současně mít možnost aktivního plavání v chladnější vodě bazénu s protiproudem.
Bazén určený pro aktivní plavání zcela komfortně nahradí klasický bazén a díky minimalistickým rozměrům a možnosti širokého umístění včetně zapuštění můžete kombinované domácí swim spa využívat kdykoliv a kdekoliv. Posláním takového domácího bazénu je schopnost vířivé vaně pro maximální relaxaci a nezávislého užívání bazénu s protiproudem nebo jen jako bazénu pro děti Díky těmto vlastnostem se z našich samonosných královských modelů Nautilus XL a Octopus stali zbožňované kombinované bazény všech generací.

 OCTOPUS

Plavecká část je vybavena výkonným protiproudem i pro nejnáročnější plavce v případě modelu Nautilus XL nabízí pracovní průtokem 3024litrů/1min a kombinaci dvou masážních sedadel a plnohodnotného lehátka. V provedení modelu Octopus se jedná opět o samonosný monolitický a luxusně řešený jednotný bazénový prostor se dvěma masážními lehátky.

Všechny modely jsou osazeny americkými špičkovými řídícímy systémy BALBOA, LED světly, pochromovanými tryskami a komponenty, vysoce odolnými skelety nejmodernější koncepce,  samonosnými nerezovými konstrukcemi a nejmodernějšími způsoby zpracování již ve standardní výbavě.
Garantujeme prodloužené záruky 6 let na technologie BALBOA a 10 let na skelet.

SPA STUDIO logo

 

 

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz