Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Průjezd Malou Stranou je uzavřen

4. 11 2019 | Od pondělní šesté hodiny ráno až do středečního večera se musí řidiči aut v centru města připravit na velké potíže. Kvůli očekávaným velkým dopravním komplikacím a zpožďování tramvají se uzavřel průjezd Malou Stranou z Valdštejnské ulice až na Újezd. V opačném směru platí zákaz vjezdu z Újezdu do Karmelitské ulice.

 V Letenské ulici je provoz zachován. Do oblasti mohou vjet jen rezidenti a dopravní obsluha, na dodržování opatření bude dohlížet policie.

Malá Strana je dočasně mimořádně dopravně zatížena, a to vzhledem k uzavření Smetanova nábřeží a Křižovnické ulice, kde se opravuje tramvajová trať. Zatímco minulý týden dopravě ulevily podzimní prázdniny a dovolené, tento týden se očekává nárůst automobilové dopravy v metropoli až o 30 procent.

„Opatření potrvá od pondělních šesti hodin ráno do středečního večera. Potřebujeme zajistit možnost bezproblémového průjezdu tramvají a také možnost dostat se do oblasti složkám integrovaného záchranného systému. Chci všechny řidiče požádat o trpělivost a využití objížďky Tunelovým komplexem Blanka nebo severojižní magistrálou. Děláme maximum pro to, aby omezení bylo co nejkratší,“ řekl náměstek primátora pro dopravu Adam Scheinherr.
 

Diskuse

.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz