Ruleta, Poker, Black Jack i Gotes jsou hazardní hry, ale ...

....zahrát si nezávazně Ruletu, Black Jack, Poker, Party kostky nebo Gotes je sice fajn, ale každý člověk je od přírody hravý a na konci své hry a riskování něco očekává. Ve skutečném casinu je to výhra (nebo také ne), ale co u casina, kde se nehraje se skutečnými penězi? Kde prohra sice není bolestivá, ale za výhru si nikdo nic nekoupí?

Doporučené řešení je následující:
Každý host obdrží před začátkem akce (večera) party dolary určité hodnoty, a zda je prohraje nebo dokáže rozmnožit je na jeho šikovnosti, riskování a samozřejmě i štěstí. A je vhodné, aby si objednavatel našeho Party Casina připravil několik cen a dárků dle svého uvážení (láhev dobré whisky nebo vína, výrobky pořádající firmy, dárkové koše, dárkové poukazy, vstupenky na nějaké představení, ale nejsou výjimkou i hodnotnější ceny, např. zájezd, mobilní telefon, plazmová televize apod.) a závěrem večera si tyto ceny může každý hráč vydražit za vyhrané party dolary
Jinou variantou může být třeba tombola cen, kdy se lístky do tomboly kupují opět za vyhrané party dolary.

 

Variabilnosti a možnostem se meze nekladou a průběh večera je jen a pouze na dohodě mezi námi - Party Casinem a vámi - pořádajícím.

Více informací na www.party-casino.cz