Salon Foxys, Praha 7 a jeho starost o Vaši pleť

Salon Foxys, který sídlí v bývalém Holešovickém pivoru, v krásném zrekonstruovaném objektu, U Průhonu 13, Praha 7.  Náš Salon Vám je k dispozici nejen jako kadeřnický Salon, pracující s vlasovou kosmetikou Alterna, o kterém jsou články v jiných on line novinách, ale jsou zde i kosmetické služby, které pracují s kosmetikou Lanéche. Tato kosmetika, která je z Holandka je velice zajímavá tím, že používá naprosto jiný přistup k vaší pleti. Proč je jiná než ostatní kosmetika a proč přijít vyzkoušet tuto kosmetiku právě k nám ??  Tady máte odpověď. No na prvním místě je jistě zvědavost, která je nám všem vlastní. A na druhém místě je informace. Abyste se nebáli, tady trochu historie a informací :

Dancohr Corporation, výrobce přípravků značky Lanéche, je jedním z největších výrobců kosmetiky v Beneluxu. Tato společnost vyváží své výrobky do více jak 50 zemí po celém světě. Dancohr je považován za profesionálního výrobce kosmetiky, firmu, která udává trendy a vždy vede v oblasti výzkumu a vývoji nových výrobků.Od září 2004 je společnost Dancohr Corporation držitelem certifikátu ISO 9001-2001 a ISO 13485-2003.Certifikát ISO 9001-2001 potvrzuje, že provoz společnosti a její způsob řízení je v souladu s evropskými směrnicemi a že úroveň výrobků opravdu odpovídá tomu, co o nich společnost prohlašuje. Certifikát ISO 13485-2003 - nařízení o lékařských pomůckách potvrzuje, že společnost Dancohr Corporation má také povolení vyrábět léčiva, která musí vyhovovat nejpřísnějším lékařským požadavkům. Certifikát ISO jen podtrhuje kvalitu výrobků společnosti Dancohr.

A nyní proč tato kosmetika. Tato kosmetika je zvláštní tím, že nejprve vaši pleť připraví k tomu, aby byla schopná přijmout veškeré výživy a hydrataci a teprve potom vaši pleť uzdraví. Výsledek je potom trvalý , ale samozřejmě trvá tento proces delší dobu. Ostatní kosmetické značky mají  rychlý  účinek,  je viditený na některé pleti hned, ale také rychle mizí, není trvalý jako u kosmetiky Laneche. To je ten rozdíl. Naše kosmetika na rozdíl od jiných je tedy dlouhotrvající, není to hned, ale výsledek je trvalý. Uzdravení pleti, tedy obnovení práce buněk trvá delší dobu, ale s výsledkem budete velmi překvapeni. Přijďte se poradit s naší kosmetičkou a vyzkoušet kvalitu této kosmetiky. No a v dalším si přijďte relaxovat a odpočinou a hlavně udělat si radost.

 

Autor: HH