SKUPINA VLTAVA ROZEZNÍ VLTAVU

Parta kolem zpěváka a herce Roberta Nebřenského se vydává za svými fanoušky. Po vystoupeních v Českých Budějovicích a Plzni se mohou na skupinu Vltava těšit také jejich příznivci v Praze. Pražský koncert se uskuteční na Střeleckém ostrově ve čtvrtek 31. července od 19 hodin. 

„Po Bratrech Ebenech čeká letní Střelecký ostrov další programový bonbonek. Akustické vystoupení Vltavy pod širým nebem a v blízkosti řeky Vltavy slibuje jedinečnou atmosféru a skvělý letní zážitek. Vstupenky v ceně 200 korun jsou v dostání v předprodejní síti Ticketstrem. “ říká Tomáš Kopečný, PR manažer Letňáku 2014 – Léta pro všechny Pražany na Střeleckém ostrově, v rámci jehož programu se koncert koná. 
 
Kapela vystoupí na Střeleckém ostrově v pozměněné sestavě. Fanouškům se představí s novým členem - saxofonistou Ondřejem Klímkem. Ten se novým členem kapely stal po odchodu kytaristy Petera Bidnera a výrazně tak posílil vokální složku skupiny.  Vltava na pražských březích stejnojmenné řeky zahraje písně z poslední desky Komedianti se vracejí domů i novinkové skladby.
 
„Můžu slíbit, že starší skladby budou i na koncertě v Praze bohatě zastoupeny. Těšit se můžete na skladby jako Blanokřídlý výtah, Smutný příběh Váni, Opilá kráska, Šťastnej jako trám a další. Pro vývoj kapely jsou ale nejdůležitější nové písničky. Ty budeme nadále průběžně zařazovat,“ láká na koncert frontman skupiny Robert Nebřenský.