Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Stylové dámské fashion hodinky ANIS

8. 10 2020 | Značka A-nis, její pilotní kolekce, je inspirována přírodou Skotské vysočiny.

Jedno z posledních míst, kde ještě můžete zažít opravdovou samotu a na vlastní kůži pocítit surovost a krutost vysokohorské přírody, tak často za nepříznivého počasí. Kraj, kde je, na rozdíl od jiných částí Skotska, velmi rozšířen původní gaelský (keltský) jazyk. Při pohledu do nekonečné a nedotčené krajiny máte pocit, že se čas zastavil a současné nyní je stejné jako a-nis kdysi dávno.

Růžová- Jak vzácný je okamžik, kdy se na obloze objeví červánky. Večerní i méně časté ranní, zalijí nebe barvami od světle růžové přes oranžovou až k červené. Zachytit jen jeden jediný moment, nyní si uchovat to kouzlo, které téměř okamžitě pomine.

Modrá- Barva hluboké vody. Nehybná jezerní hladina, v níž se zrcadlí pošmourné nebe před bouřkou a pod níž může být ukryto tajemství, které nemá být nikdy prozrazeno.

Zelená- Pohledem do zeleně prospíváme svému zraku. A je tolik odstínů, kolik je rostlin na světě. A tato zelená voní, voní jako jehličnatý les. Barva borovicového jehličí klidní a posiluje mysl.

Černá- Noc v přírodě je jiná, než ta městská, je černější. Neprostupná, pro někoho smutná, pro jiného uklidňující. Černá vlastně obsahuje všechny barvy a noc vlastně obsahuje okamžiky uplynulého dne.

Bílá- Stejně pomíjivá jako oblaka, jako sníh, jako čistota. Bílý den s beránky na obloze i na pastvě, den, který má nespočet okamžiků k zapamatování i těch které budou odneseny jako bílé chmýří z pampelišky.
 

https://www.fashion-hodinky.cz/

Diskuse

Čtěte více

Možnost náhradního plnění je jen třešničkou na dortu, říká Petr Horký

Desítky firem pravidelně využívají možnost náhradního plnění prostřednictvím nákupu výrobků nebo služeb  MYJÓMI DRUŽSTVA INVALIDŮ . Pro firmy s více než pětadvaceti zaměstnanci, které ovšem ...

Ženy, budujete kvalitně svou profesní síť?

Networkingové obědy pořádané neziskovou organizací Business & Professional Women CR (BPWCR) jsou skvělou příležitostí pro navazování nových kontaktů, setkání se zajímavými a úspěšnými ženami, ...

Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí zasažených tornádem

Ničivé tornádo se prohnalo jihomoravskými obcemi minulý čtvrtek a napáchalo škody v řádu miliard korun. Nadace Naše dítě zakládá sbírku na pomoc dětem z oblastí poničených přírodní katastrofou.

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu ...

Češi se nejvíce obávají finančních ztrát, hospitalizace a pracovní neschopnosti

„Úroveň obav se ve srovnání s obdobím před dvěma lety celosvětově výrazně zvýšila. Tato bezprecedentní zdravotní krize měla zásadní dopad na životy lidí a ovlivnila jak jejich životní úroveň, tak ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz