Právě se nacházíte:

„Time of Scandinavia“

10. 04 2015 | Už naši dědové říkávali: „Když hodinky, tak jedině švýcarské! Ty jsou na celý život.“ A měli svatou pravdu. Přestože doba pokročila, vysoká kvalita hodinek stále poutá pozornost a patřičný zájem. 

Ruční výroba ve Švýcarsku s přísnými testy kvality, to jsou např. hodinky dánské značky Lars Larsen, atypické hodinky s královským znakem. Nejsou to však jediné luxusní hodinky, kterými prodejna Time of Scandinavia (výhradní dodavatel) v přízemí pražského obchodního domu Kotva oslňuje. Jedná se o první a zatím jedinou kamennou prodejnu hodinek s vodou z norských fjordů v ČR.
 
Mezi dalšími značkami z Fjord kolekce zde objevíte brilantní automaty se zpětným chodem - Bruvik, unisexové Jacob Jensen, Axcent, Jet Set, Danish Design a Royal London. Přenést do hodinek drsnou skandinávskou přírodu i s křišťálově čistým vodopádem? Nápad vskutku originální! Hodinky jako zdroj nezkrotné energie, lví síla pro muže i ženy. Jedná se o exkluzivní sběratelské kousky. Značku Bruvik navíc zdobí nominace na hodinky roku. Ať už si vyberete „svou věrnou, elegantní, divokou a vzrušující lásku“ na místě nebo si ji prostřednictvím prodejny objednáte z katalogu, litovat rozhodně nebudete. Žádné závady, žádné předbíhání, ani zpožďování, prvotřídní materiál, jedinečná koncepce, jeden z drahocenných zázraků na této planetě.
 
Ctíte-li skutečné hodnoty, krásu a čas, pak byly hodinky z Time of Scandinavia stvořeny přímo pro Vás. Pochybnosti stranou, šťastní zakladatelé značek Lars Larsen a Bruvik byli osobně přítomni slavnostnímu otevření této prodejny. Toužíte-li po přesnosti a stylu korunovaném něčím, co se nedá zcela popsat slovy, jste srdečně zváni do skandinávského časoprostoru v Kotvě.
 
Webové stránky: www.timeofscandinavia.cz, kontakt na prodejnu: tel: +420 774 863 361, 
e-mail: kotva@timeofscandinavia.cz. 
 
 
.

Speciály

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz