V Praze se 21. října představí popová hvězda Kylie Minogue

V pražské O2 areně se 21. října potřetí představí popová hvězda Kylie Minogue. Australská zpěvačka v metropoli vystoupí v rámci turné k albu Kiss Me Once, které vychází právě dnes. Turné Minogue, jejíž první singl z nového alba obsadil o tomto víkendu 12. příčku hitparád, bude zahájeno ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích. ČTK o tom dnes za pořádající agenturu Live Nation informoval Petr Novák. 

"Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její Kiss Me Once Tour nebude výjimkou. Kromě novinek na něm představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry," uvedl Novák. 
    
Vstupenky v cenách od 990 do 1690 korun budou v prodeji od 20. března. Pro Minogue to bude již třetí návštěva pražské O2 areny - poprvé se zde představila v roce 2008 se svým tehdejším programem KylieX2008 a v roce 2011 zde prezentovala show s názvem Aphrodite: Les Folies Tour. 
    
Již 12. studiové album Minogue s názvem Kiss Me Once je její první studiová deska od roku 2010, kdy vydala titul Aphrodite. Výkonnými producenty alba byla sama Minogue a australská zpěvačka a skladatelka Sia, která napsala i titulní skladbu alba. 
    
Kylie Ann Minogue, zpěvačka, skladatelka, herečka a designérka, se narodila 28. května 1968 v Melbourne. Na hudební scénu vstoupila v roce 1987 s remakem skladby The Locomotion, který se držel na 1. místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii. V roce 1988 vydala své debutové eponymní album, jehož prodej přesáhl dva miliony kopií. Několikanásobná držitelka cen Brit Awards, Grammy nebo ARIA má na svém kontě více než 70 milionů prodaných alb. Ve Velké Británii je držitelkou Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě. 
 
zdroj: ČTK