Vertum s.r.o. - Chraň zemi - nic tomu neobětuj

Společnost Vertum s.r.o. Vám přináší revoluční ekologické výrobky společnosti GREEN EARTH TECHNOLOGIES ze Spojených států.  Výrobce nahrazuje petrochemickou bázi (ropa) biologickým základem (rostlinné oleje a živočišné tuky). Všechny produkty G-OIL a G-CLEAN společnosti Vertum s.r.o. jsou 100% biologicky rozložitelné v přírodě. Rozložitelnost výrobků zachovává či dokonce překonává parametry, jaké mají stejné výrobky vyrobené z tradičních surovin.

Motorové oleje G-OIL fungují lépe než oleje vedoucích značek založené na ropné bázi a zároveň obsahují až 150 krát méně částic popele ve výfukových plynech.  Výkonnost těchto olejů byla  prověřena v těch nejtěžších podmínkách závodů NASCAR a po zásluze byla odměněna skvělými výsledky stáje Toyota, kterou Green Earth Technologies sponzoruje. Motorové oleje G-OIL jsou také používány ve všech dopravních prostředcích kolem závodů NASCAR.

Díky řadě G-CLEAN můžete i vy přispět k ochraně životního prostředí. Už se nebudete muset bát, že jakýkoliv úklid zahrady nebo mytí Vašeho automobilu na příjezdové cestě bude noční můrou pro Váš trávník nebo spodní vody. Všechny výrobky G-CLEAN jsou naprosto bezpečné pro životní prostředí, jejich rozložitelnost je certifikována dle standardů ASTM  (2,1 ASTM D-5864 )
 
"Chraň zemi - nic tomu neobětuj"
 
Při výběru přípravků pro denní potřebu se často musíme rozhodovat mezi účinností a cenou. Lidé, kteří berou ohled také na životní prostředí jsou nuceni platit někdy až 3x více a to i v případě, že náklady na výrobu jsou dokonce nižší než u klasických produktů. Snahou společnosti Vertum s.r.o. je, aby zákazník dostal svobodu si zvolit zelenou alternativu a vybrat výrobek, který je účinný, ekologický a cenově srovnatelný s klasickými produkty.
 
Více informací o  naší společnosti se dozvíte na www.vertum-oils.eu

Speciály