Vítězky soutěže Česká Miss 2016 byly i před prázdninami v jednom kole

Letošní královny krásy stihly před létem řadu zajímavých aktivit. Podpořily dobrou věc svojí účastí na AVON Pochodu a v Chorvatsku si užily sluníčka a moře na palubě jachty společnosti Bemex Boot. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková podstoupila operaci nosu na plastické chirurgii v Perfect Clinic a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková stihla státnice i moderátorský kurz na Frekvenci 1. Módní přehlídky Bohemia Sekt se zúčastnily nejenom vítězky, ale i finalistky dvanáctého ročníku soutěže krásy.   

AVON Pochod za dobrou věc!
Ne všichni mají v životě takové štěstí, aby ho prožili ve zdraví a pohodě. Pro ženy, které postihla zákeřná nemoc v podobě rakoviny prsu, pořádal AVON již po šestnácté pochod Prahou. Zapojily se i letošní královny krásy. Dívky ještě v průběhu soutěže navštívily Mamma centrum Háje, aby se naučily samovyšetření prsu a osobně se setkaly se ženami, které postihlo toto onemocnění. Jejich síla se stala i pro mladé a zdravé krásky inspirací. 

Královny všech moří
Vítězky soutěže krásy si zabalily dostatečnou zásobu plavek značky Astratex.cz, opalovací krémy od AVON a Bílinské Kyselky a vyrazily spolu s týmem soutěže Česká Miss do Chorvatska na jachtu Bemex Boot. Před vyplutím si královny krásy s kapitánem lodi přiťukly skleničkou Bohemia Sekt na šťastnou cestu a vyrazily objevovat nádheru zdejší krajiny a Jaderského moře. 

Na vlnách rádia Frekvence 1
Česká Miss World 2016 Natálie Kotková absolvovala týdenní kurz v rozhlasovém studiu rádia Frekvence 1, který získala díky výhře ve vložené soutěži. Během kurzu se jí věnoval například ostřílený moderátor Libor Bouček a v závěru si vyzkoušela živé moderování počasí i dopravní situace.  

Královská módní přehlídka s Bohemia Sekt
Módní přehlídky Bohemia Sekt se zúčastnily i finalistky soutěže Česká Miss 2016. Dívky představily dlouhé večerní šaty z dílny české návrhářky Dominiky Sedláčkové. Šaty doplnily jemné šperky od Lucy Diamonds a lodičky Nero Giardini. V průběhu akce návštěvníci mohli ochutnávat nejrůznější druhy sektů od Bohemia Sekt. 

Andrea Bezděková v Perfect Clinic
Plastická operace je stále velmi kontroverzním tématem. Každý ví, že duševní zdraví a fyzická schránka jdou ruku v ruce, a proto někdy i malý zákrok dokáže navodit psychickou pohodu. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková několik let přemýšlela o plastice nosu. Po konzultaci s MUDr. Zdeňkem Prosem z Perfect Clinic se rozhodla tento drobný zákrok podstoupit. Andrea si pohodový průběh operace chválila a následnou rekonvalescenci zvládla bez sebemenších komplikací.

Česká Miss Vám přeje krásné léto!