VÍTĚZKY SOUTĚŽE ČESKÁ MISS 2016 ZA SEBOU MAJÍ PRVNÍ MĚSÍCE KRALOVÁNÍ

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková a Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková jsou pár měsíců královnami krásy. Soutěž Česká Miss 2016 dívkám od základu změnila život. Mají za sebou focení oficiálních snímků, první módní přehlídku a nespočet rozhovorů i charitativních akcí. Prvním velikým úkolem bylo zvládnout tlak médií a s tím související rozhovory. Dívky si ihned po slavnostním vyhlášení v Obecním domě vyzkoušely, jaké to je mluvit na kameru a pózovat desítkám fotografů.   

V následujícím týdnu dívky čekalo focení oficiálních snímků pod taktovkou fotografa Lukáše Dvořáka. Vítězky fotografovi zapózovaly v šatech světoznámé návrhářky Blanky Matragi, v koktejlkách od návrhářského dua Jaroslava a Dominka Sedláčkovy a svoje postavy nechaly vyniknout v plavkách od značky Astratex.cz. Ke všem modelům obuly střevíčky NeroGiardini a nemohly chybět korunky Lucy Diamonds. O vlasy dívek se po celou dobu starají kadeřníci ze salónu Franck Provost a líčení zajišťují vizážisté značky AVON. 

Ale svět modelingu není pouze o pózování na fotografiích. Vítězky si zažily i svoji první oficiální přehlídku v krásných prostorách paláce Žofín, a to hned pro nikoho menšího než pro značku Roberto Cavalli. Jednou z příjemných aktivit a splněným ženských snem byla návštěva butiku NeroGiardini, kde si vítězky mohly vybrat z desítek kvalitních italských bot. 

Soutěž Česká Miss není pouze o kráse, ale i o pomoci druhým. Nikoho tak nepřekvapilo, že se dívky objevily na tiskové konferenci k AVON pochodu, kterého se všechny tři 11. 6. zúčastnily. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková navštívila i charitativní módní přehlídku Bellis Young & Cancer, kde se v roli modelek představily ženy, které mají s rakovinou prsu osobní zkušenost.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková se začaly zabydlovat ve svých nových bytech od společnosti Central Group, plných nejnovější zábavní techniky od společnosti AV Media. I princezny si musí prát a uklízet, aby jim tyto činnosti nedělaly zbytečné vrásky, zásobil je Perwoll dostatečným množstvím pracích a hygienických prostředků. Všechny vítězky si v dubnu také dojely do Pardubic pro svá nová auta Peugeot 2008 od Autocentra BARTH v rámci BARTH Run Velká pardubická.