Vyměň papuče za Ferrari! Daruj dárek, který byl doteď jen sen!

12. 12 2014 | Máme je všichni – celoživotní přání, která jsou v reálném životě nesplnitelná tak si je prožíváme jen v říši snů. O to větší je ale radost, když se nečekaně stanou skutečností! I Vy můžete svým blízkým  splnit sen, který ani netušili, že se jim někdy splní! 

Krásné a rychlé luxusní vozy patří na žebříčku nenaplněných představ hodně vysoko, a přesto je zážitek z řízení stovek ušlechtilých koní na dosah ruky! Vybrat si můžete ze 2 modelů Ferrari – Ferrari F430 a Ferrari F430 Spider, Lamborghini Gallardo LP520, Porsche 911 Carrera 4S, Chevrolet Camaro 2SS RS. Jména, která jako zaklínadla otvírají cestu do světa dokonalých tvarů a špičkových technologií. Jestli některé z nich navíc představuje favorita pro Vašeho partnera nebo partnerku, díky Super Jízdě jste splnění něčího snu o krok blíž. Pokud nechcete blízké obdarovat tradičně sprcháčem, ponožkami, nebo teplými papučemi a chcete darovat nezapomenutelný zážitek, jste na správně adrese, protože Super Jízda pro Vás připravila slevu 90%! Napadá Vás nadupaný dárek za 699Kč?  Za to koupíte přeba průměrný kryt na telefon, nebo peněženku pro dědu. Ale super sport jako například luxusní Porshe za 699kč? Do 31.12. budou o 90% nižší ceny přímo v e-shopu Super Jízdy: http://eshop.super-jizda.cz/.
 
Tyto rychlé stroje jsou nyní k dispozici hned na dvou tratích v ČR a sice v Praze a v Kroměříži. A jízdou s nimi si navíc mohou splnit sen i ti, kteří nemají řidičský průkaz nebo si na řízení silného vozu netroufnou - náš zkušený pilot připraví nezapomenutelný a současně bezpečný zážitek z jízdy i pro děti nebo seniory.
 
Výprava za Vaším přáním je se Super Jízdou na dosah ruky! Super Jízda totiž nabízí zážitkovou jízdu v luxusních sporťácích od jara do podzimu! Ze své superjízdy si můžete za příplatek pořídit také U nás si z jízdy snů můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale také památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve vozidle jsou umístěny profesionální HD kamery. Splnění snu je o mnoho snazší, jednodužší už to nebude, tak neváhejte, využijte této neodolatelné nabídky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým, protože nic nepotěší více, než dárek darovaný od srdce, a přesně to je cílem Super Jízdy.
 
 
.

Speciály

Modelky Fashion Models , více na www.fashion-models.cz